Wpis z mikrobloga

@madry_i_mieciutki: a ja miałem problem zarówno na w7 jak i w10 pod trzema różnymi konfigami sprzętowymi. Raz audio, raz modele robiące #!$%@? na ekranie, jeszcze okazjonalne wywałki.Szło grać, ale szło też się #!$%@?ć :D
Bardziej mnie jara skalowanie interfejsu i powrót cywilizowanej infrastruktury sieciowej. Zwłaszcza, że Beamdog udowadnia, że ich własny content trzyma mocno nierówny poziom, więc cieszy mnie to, że nie dotykają tego, co nieistotne.

Wyraźnie chcą poprawić działanie
  • Odpowiedz
@ja-jasiek: @madry_i_mieciutki:

Całość jest robiona w współpracy z moderami, którzy pomogli utrzymać grę przy życiu przez ostatnie 15 lat.

Zapłacimy za to jednak brakiem zmian w plikach tekstur i modeli

Tłumacząc Beamdog odświeży NWN pod swoim szyldem rękami moderów i na przyszłość zablokuje możliwość modowania samej gry?
Super ruch #!$%@?, prosty skok na darmową kasę i to za darmo.
NWN z odpowiednimi modami wygląda podobnie jak ich odświeżona
  • Odpowiedz
@Skyworld:

i na przyszłość zablokuje możliwość modowania samej gry


z jakiej dupy to wziąłeś? Nikt niczego blokować nie będzie. Nawet więcej - gra po ich zmianach ma być dalej kompatybilna z modyfikacjami, co jest głównym powodem dla którego enhanced edition wygląda tak jak wygląda - by nie #!$%@?ć kompatybilności.

Nie mozesz się nawet wykpić, że tego niedoczytałeś, bo to dwa akapity wyżej jest :P
  • Odpowiedz
@ja-jasiek: Racja, pieprznąłem się bo czytałem na szybko... ale teraz dalej

Analogicznego o Neverwinter Nights się nie doczekacie, bo gra ma dużo problemów, które pojawiają się z powietrza i nie mają dobrego rozwiązania. Beamdog obiecuje je naprawić w Enhanced Edition.

Niech powie jakie to problemy chce naprawić bo NWN ma ich sporo ale rzucanie ogólników do mnie nie przemawia

Taką grę warto odświeżyć. A sądząc po tym co Beamdog dał
  • Odpowiedz
@Skyworld:
Powiedział, ale nie chciało mi się wymieniać - brak skalowania UI, znane problemy z działaniem na nowszych systemach, wymienił chociażby znane ludziom problemy z audio. No i z livestreama jasno wynikało, że już jest dobrze. Więcej się dowiemy jak wystartuje beta i zwykli śmiertelnicy dostaną ją do rąk.

Nauczyli się tego, by nie wydawać gówna - BG I i BG II było wydane jako gówno z masą błędów. P:T
  • Odpowiedz