Wpis z mikrobloga

Zauważyliście pewną zależność? Wszyscy mówią, że loszki to cooorvy - ale teraz popatrzcie na poważnie. Sięgnięcie pamięcią swoje znajome. Ile z nich ma jakiekolwiek zainteresowania? Zainteresowania - czyli nie oglądanie seriali, słuchanie muzyki i inne gówno. Może z 5-10% rzeczywiście może o sobie powiedzieć, że ma jakieś hobby.
Reszta jest zajęta siedzeniem na dupie (btw. nienajlepszej z resztą) i #!$%@? lodów, czekolad czy innego żarcia po to, żeby potem #!$%@?ć go więcej podczas płakania, jakie to one są #!$%@? grube, brzydkie i nikt ich nie chce. Takie grube bydle z inteligencją równą hajsownika uważa się na dodatek za nie wiadomo jaką #!$%@? księżniczkę, myśląc, że wszystko się jej należy.
Zapytajcie swoich ziomków jakie mają zainteresowania.Odpowiedzi udzieli ci ponad 90%. Nawet #!$%@? spasłe piwniczaki będą się znali na komputerach, technologiach czy innym nowoczesnym gównie. Ziomki od siłowni będą się znali na anatomii czy innej fizjoterapii. Duża część będzie się interesowała sportem - regularnie chodzi na treningi, by być w danej dziedzinie lepszy. A lochy? XD No #!$%@?, zapytaj, co robią w wolnym czasie.
-no ja oglądam seriale
-no ja słucham muzyki
-no ja robię makijaż
-no ja sram psa jak sra
Kuuuurwaaaaa.
Czasami jakaś odpowie "interesuje się filmami". Zapytasz taką: "o, masz jakieś ulubione gatunki?"
-"Taak, kocham oglądać komedie romantyczne!".
Jeszcze inna locha powie: "interesuje się muzyką".
Zapytasz: "kształcisz sie w tym kierunku? Grasz na jakimś instrumencie, śpiewasz? Masz ulubionych artystów?".
-"No jasne, lubię słuchać Taco Hemingłeja!"
No ja #!$%@?.
Spójrzcie nawet na profile na FB starszych ludzi. Mężczyźni - wypowiadają się na tematy polityczne, religijne, filozoficzne, interesują się wieloma rzeczami na tematy wokół nich.
Stare Grażyny - lajkuja #!$%@? milion stron z psami, kotami, kwiatami i innym #!$%@?, co ani je w żadne sposób nie rozwija, ani nie zmusza do jakiegokolwiek myślenia. Miłego dzionka, dobrej nocki, smacznej kawusi. Tfu. Czy kobiety to w 90% przypadków to głupie kubły na spermę, bez zainteresowań które kombinują tylko, jak się wbić na bolca Anona 1, żeby Anon 2 się nie dowiedział?
#gownowpis #pasta #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 28
  • Odpowiedz
@NPrBaz: w przekazie nic tylko ta pasta przewija się tu co jakiś czas a zielonka napisała jaki to OP był autorem pasty więc uświadamiam zresztą zielonki zawsze powinny dupę cicho mieć
  • Odpowiedz
Autorem pasty niestety nie jestem, ale zgadzam sie z nia w 99%. Wiadomo, zawsze znajdzie sie jakas anomalia, ktora skacze ze spadochronu, jezdzi na deskorolce czy nawet interesuje sie gotowaniem i radzi sobie na poziomie Ramsey'a Gordona. Jednak takich jest malo, zycze takiej mirabelki kazdemu Mirkowi ^^
  • Odpowiedz
@Wygryw_: Kto ogląda TVN? Kto dominuje w KODzie na jego manifestacjach? Kto jest podatny absolutnie bezoporowo na lewacką propagandę i to co płynie z TV? Stare babska. Czemu w Partii Razem tak dużo żeńskiego pierwiastka? Kto ogląda nałogowo Top Modele, X-Factory, Master Chefy, jakieś Rozenkowe i tym podobne "lobotomiacze" intelektu i emocjonuje się tym, jakby to byłą jakaś walka o przetrwanie? Ano, też kobiety. Wnioski co do ich umysłowości powinny nasuwać
  • Odpowiedz
@Wygryw_: ciekawe co byś powiedział, gdybyś musiał ogarnąć dom, dziecko, pracę, gotowanie i nie zapomnijmy jeszcze o czasie na spanie. Wrzuciles wszystkie kobiety do jednego worka, zamiast trochę zastanowić się nad tym tekstem.
A co faceci mają do roboty po pracy? Bo gotować nie muszą, ani sprzątać, nie odbierają dzieci ze szkoły i muszą się nimi zajmować.
Mamusia albo kobieta podadzą wszystko pod nos, fajnie, hehe
  • Odpowiedz
wiem, że pasta, ale napisałeś, że się z nią zgadasz, więc można odpowiadać

A lochy? XD No #!$%@?, zapytaj, co robią w wolnym czasie.

-no ja oglądam seriale

-no ja słucham muzyki

-no ja robię makijaż

-no ja sram psa jak sra


@Wygryw_: a piwniczaki to co ci odpowiedzą niby?
- no ja to gram w gry
- no ja to kucuję i robię apki do hurtowego ściągania zdjęć loszek
-
  • Odpowiedz
@Wygryw_ kolejny raz ta słaba pastozarzutka i kolejny raz ból dupy przegrywów w komentarzach którzy jedyne porównanie mają ze swoimi matkami bądź księżniczkami z tindera. Ocknijcie się w końcu i zauważcie że w stosunku do mężczyzn można wymienić tak samo dużo ich wad
  • Odpowiedz