Wpis z mikrobloga

Proszę o porade drogie mirosławy
Mój Chuwi Hi10 pro okazał się złomem ( ͡° ʖ̯ ͡°). Był już raz wysłany na gwarancji w marcu tego roku. Pan skosnooki cfel ( tak dokładnie ) trzymał/trzymali go 3 miesiace bite zanim odesłali (moge screeny wrzucic z ticketa ). Wrócił do mnie na poczatku lipca. Było ok i znowu na dniach zaczelo sie sypac to samo. Problem polega na tym ze ladowanie jest kopniete i wifi nie ogarnia (rozlacza sie albo w ogole nie chce sie polaczyc )
Rok od zakupu (przelania pieniedzy za posrednictwem PayPal) mija dokladnie dzisiaj XD (moj nieogar wyszedł ze nie zaczalem wczesniej kapke pisac do nich)
I teraz takie pytania :
- Czy za te 3 miesiace co był u nich oni mi ta gwarancje przedluzaja o ten sam czas?
- Czy to juz koniec i w pompke sie moge pocalowac?
- PayPal chroni przez 180 dni to wiem ale czy sa jakies wyjatki czy cos w tym stylu?

#gearbest #paypal
  • 15
@KaroleKKV: A teraz zastanów się ze 3 razy nad tym co napisałeś(i przy okazji #!$%@?ł się od moich kompetencji). Bo super jest dawać takie porady na sucho. Jakoś sobie #!$%@? tego nie wyobrażam żeby @magicznygosciu: był zachwycony chodzeniem z wiszącym kablem. To tak nie działa, ten sprzęt ma być przecież mobilny.
@CzerwonyPuchacz: Szczerze jak nie znasz sie to po co sie wypowiadasz? OTG to akurat nie musi być kabel tylko malutki konwerter doczepiany do portu kosztujacy 10 centow, karta wi fi tez moze wygladac jak wtyk od bezprzewodowej myszki cena: 1.80$. Zeby komentowac trzeba tez miec wiedze, a nie jedynie krytyke. Twoje komentarze nie wnosza kompletnie nic do tematu.
@bsl: Miałem hi10 i hi10pro. W hi10 po jakimś czasie pojawił się problem z wifi i to tyle jeśli chodzi o ogólne uwagi chyba. Za to wersja pro to długa historia... Wifi działało okej(może to kwestia że czekałem 1mc na restock i coś poprawili) za to pojawiły się delikatne mikrolagi przy użyciu dotyku, odbojniki z klawy zostawiały wyraźne ślady na ekranie no i sama klawa.... Trochę mała, ale gorsze było to