Wpis z mikrobloga

Beka z "opłakujących" #lilpeep
Bronicie zaćpanego łaka bo był smutny i miał depresje, a tymczasem jego brat wyjaśnia, że to tylko wykreowany wizerunek xDDDD Nie dość, że ćpun, to w dodatku #!$%@? raper z emogejowską stylówą, którą wykreował tylko po to, żeby ruchać na hajs upośledzonych słuchaczy w czasach gdy bycie normalnym heteroseksualnym samcem jest faux pas.

#rap #niepopularnaopinia

Karl Åhr w rozmowie z magazynem "People" wyjaśnia, że jego brat nie planował samobójstwa. – My, rodzina, słyszeliśmy, że wziął jakąś substancję, której się nie spodziewał. Dostał coś, czego nie znał. Jego śmierć była wypadkiem. On był bardzo szczęśliwy – powiedział.

Brat zmarłego rapera twierdzi, że jego wizerunek był sztucznie wykreowany. – Płacono mu za bycie smutnym. To uczyniło go popularnym. Jego wizerunek tylko to podbudowywał. Był bardzo dumny, kiedy słyszał, że jego muzyka pomogła komuś, kto chciał się zabić. On pomagał ludziom, nie był osobą, która potrzebowała pomocy. Nie był tak smutny, jak ludziom się wydaje – tłumaczy.

Często w mediach społecznościowych Lil Peep chwalił się używkami, które przyjmuje. Karl poruszył również i ten temat. – Mój brat nie brał pięć tabletek xanaxu dziennie, lecz zrobiłby to, żeby pokazać to na Instagramie. Gustav radził sobie o wiele lepiej z takimi rzeczami niż Lil Peep, lecz świat nie znał Gustava, znał Lil Peepa – dodał na koniec.
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Zaufaj_Procesowi: ludzie pisali ze mial depresje, nie wiem na ile to prawda nie chce mi sie szukc, za stary jestem. Nie wiadomo na ile slowa brata to prawda, bo teraz moze powiedziec wszystko zeby go wybielic i nikt nie pisal „dobrze ze emo zdech”. Wg mnie cos tam jednak musialo byc na rzeczy. Ciezko wykreowac taki wizerunek bez zadnych podstaw, w koncu calkowita sztucznosc tez by bylo czuc.
  • Odpowiedz
@Zaufaj_Procesowi: no tak bo to wcale nie jest pospolite, że rodziny samobójców nie widzą nic nienormalnego w zachowaniu ludzi z depresją i nie mówią "wydawał się normalnym szczęśliwym chłopcem. I to normalne, że zdrowy psychicznie szczęśliwy człowiek #!$%@? dzień w dzień xanax ( ͡° ͜ʖ ͡°) Depresja tak działa, że najciężej otwierać się przed najbliższymi. Popularność i sukces jaki odniósł na pewno mu dała jakiegoś boosta
  • Odpowiedz
  • 0
@ShadyTalezz #!$%@? xanaxu z tego co powiedzial jego brat było grą pod publiczke. Jasne, łatwo zdyskredytować słowa brata i dopisać że nigdy takie osoby nie żalą się rodzinie(co jest z dupy tezą), pytanie tylko kto jest bardziej wiarygodny mimo wszystko - bliska osoba, cxy randomowe wykopki xd

P.s. Skoro rzekomo rapował o swojej przypadłości to jakim #!$%@? cudem rodzina mogła o tym nie wiedzieć? Xd
Myslisz ze jak raper x będzie
  • Odpowiedz
@Zaufaj_Procesowi: jak można #!$%@?ć xanax pod publiczkę, że niby udawał, że to robi czy robił to żeby hajs na tym zrobić? no xD Jeszcze raz powtarzam, przeczytaj co jego brat mówił o jego ojcu i o innych problemach z którymi sobie nie radził.
Rodzina mogła nie wiedzieć takim samym cudem jakim w wieku 17 lat pozwolili mu się przeprowadzić do LA i mieli #!$%@? na to, że został wywalony ze
  • Odpowiedz