Wpis z mikrobloga

@Oskarek89: Naprawdę nie mogę zrozumieć jak ten gość jest profesjonalnym dziennikarzem. Na Facebooku kłóci się ze swoimi fanami, niejednokrotnie pisze jak jakiś bufon. W studio C+ zawsze z kolei taki grzeczniutki, zupełnie nie jak w internecie.
@Oskarek89: z jednej strony mimo ze blad troche obciachowy to nie ma sie co #!$%@? bo takie bledy nie maja zadnego znaczenia w kontekscie calej zawartosci, z drugiej strony ta zawartosc przegladu jest zadna, wiec takie bledy tylko nasilaja zle nastroje czytelnikow.
A Rudzki to fenomen bo to prywatnie naprawde mily i lagodny facet, lubiany przez swoich podwladnych. Taki jego obraz wynika z jakiegos totalnego braku wyczucia internetu.
Ta jego książka to wg mnie odrębny temat - nigdy nie przeczytałem gorszej, tak oczywistej historii, prozę niech lepiej zostawi innym, bo nie wróżę mu kariery literata (zdaje się, że na szczęście nie planuje kolejnego "dzieła"), niech pozostanie przy składaniu gazet
@Oskarek89: Rudzki to zadufany w sobie bubek, fakt. O poziomie Przeglądu Sportowego nawet nie trzeba dyskutować, ta gazeta zeszła na psy już z dziesięć lat temu, pozostaje przy życiu jedynie dzięki braku papierowej konkurencji. Już nawet weszło bywa bardziej rzeczowe.

@Oskarek89: A tak na marginesie, dobrałeś sobie rozmiar tej limitowanej koszulki? Widziałem, że miałeś z tym problem ( ͡° ͜ʖ ͡°)