Wpis z mikrobloga

Moderacja usunęła mój wpis, więc piszę jeszcze raz i tym razem kopiuję sobie treść do notatnika:

Wieczna beka z pożytecznych neuropków, którzy brandzlują się do tłitów swojego niemieckiego guru, JE Donalda Tuska. Otóż, Jego Ekscelencja był łaskaw w dość prymitywny sposób pomówić w twittcie polski rząd o jakieś niestworzone rzeczy. Jaka jest reakcja #neuropa z inteligentami pokroju @NapalInTheMorning? Panowie z uśmiechem wypinają tyłki bo liczą, że smagające ich pośladki baty, rykoszetem dosięgną też JarKacza.

Oczywiście, nawet idiota wie, że chodzi o słupki kolegów JE, którzy nie załapali się na zachodnie posadki, a które mimo szalejącego faszyzmu, drugiej Grecji i Białorusi, nie chcą iść w górę. Nie specjalnie mnie to zaskoczyło, bo Jego Ekscelencję mam za zwykła, sprzedajną kurtyzanę, ale nasi "mondrale" z #neuropa naprawdę nic z tego nie mają. Nic, oprócz satysfakcji z kalania własnego gniazda, pomówieniami i zwykłymi kłamstwami. Cóż mi pozostaje innego niż zwykła #bekazpodludzi #bekazlewactwa #barrelfromunderpeople #4konserwy #polityka
  • 34
  • Odpowiedz
@michal-pokichal: nie mam zamiaru dawać ci pola do kłamliwej propagandy. Nigdy nikt w historii naszego członkostwa w UE, nie głosował za rezolucjami, które w konsekwencji mogą przynieść nam sankcję. Jak nie odróżniasz debaty od rezolucji, to tylko i wyłącznie twój problem.
  • Odpowiedz
@wuju84:

jeden niewinny tweet a oficer prowadzący nie nadąża z wydawaniem komunikatów? :D


Nie niewinny.
1) kłamliwy
2) uderzający w własne państwo
3) cytując klasyka "nawiązujący do tradycji zdrady narodowej"
  • Odpowiedz
głosował za rezolucjami, które w konsekwencji mogą przynieść nam sankcję

@ha_nincs_a_lo: to mówisz, że odpowiedzialnymi za konsekwencje łamania prawa są zgłaszający, ostrzegający i nakładający, ale broń Thorze nie sami łamiący? Ciekawa koncepcja.
  • Odpowiedz
@rineo:

to mówisz, że odpowiedzialnymi za konsekwencje łamania prawa są zgłaszający, ostrzegający i nakładający, ale broń Thorze nie sami łamiący? Ciekawa koncepcja.


Bynajmniej. Twierdzę jedynie, że w ramach najwyższych struktur unijnych, wytworzyło się kółko wzajemnej adoracji, dzielące ze sobą światopogląd. Kółko to, broni interesów swoich członków na terenie całej organizacji. Kłamliwe przedstawianie sytuacji przez PO, powoduje nakręcanie się kółka, które jakieś tam szkody może nam poczynić. Patriotę jak mnie, najbardziej boli,
  • Odpowiedz
Kłamliwe przedstawianie sytuacji przez PO

@ha_nincs_a_lo: w treści rezolucji nie ma niczego nieprawdziwego, powiedziałbym nawet, że jest nadmiernie ostrożna. Czytałeś ją? Sądzę, że nie, bo jakąś połowę treści stanowi przytoczenie jej podstaw faktycznych.

powoduje nakręcanie się kółka które jakieś tam szkody może nam poczynić.

Czyli jednak odpowiedzialnymi za konsekwencje łamania prawa są zawiadamiający, a nie łamiący?

Patriotę jak mnie, najbardziej boli, że te skur*syny wyżej stawiają swój interes polityczny od interesu
  • Odpowiedz
@rineo:

Jeśli tylko PiS zaniecha łamania prawa i

ograniczania podstawowych wolności

Jeśli będziesz chciał to później odpowiem na resztę tych absurdalnych zarzutów później, ale wytłumacz mi na wstępie jedno:

Jakież podstawowe wolności ogranicza ci PiS? Wymienisz mi kilka?
  • Odpowiedz