Wpis z mikrobloga

Rozowa napisze o swojej depresji 100komentarzy i 200 plusów. Niebieski napisze o swojej depresji 0 komentarzy i 1 plus od lubiesernik.
Wykop w formie xD co wy myslicie ze jak odpowiecie rozowej to zaruchacie? Czy moze potem sobie wyobrazacie ze jak odpowie na wasz wpis to juz jest wasza. XD
  • 72
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@As_Pancerny i jeszcze będziesz mówił komuś kogo ma szukać i jak ma żyć xD i taka z wami dyskusja, wam nie da się pomóc, bo tkwicie w s----------e tak mocno, że logiczne argumenty do was nie docierają, tylko się oburzacie. A do normika mi daleko ale do spirdoliksow z wykopu również, przynajmniej mam taką nadzieję.
  • Odpowiedz
@turok2016: Wspierając i usprawiedliwiając kobiecą hipergamię i wyzwolenie seksualne nie otrzymasz żadnej nagrody. No może uśmiech gdy tymczasem w klubie będzie dławiła się chujem dynamicznego badboya. Widzisz do czego doprowadziło (między innymi) seksualne wyzwolenie kobiet. Wybierają nieodpowiedzialnych hehe dynamiczniaków, a Cuckpitan Państwo daje im pieniądze na antykoncepcję i/lub wychowywanie bękartów. Ci spokojniejsi, którzy dźwigali cywilizację na wyższy poziom idą zatem w odstawkę. Odbija się to głupiejącym społeczenstwem, które łatwo podbić.
  • Odpowiedz
@lubielizacosy: Nie powinieneś nikogo winić, takie są realia internetów. Wystarczy, że kobieta/dziewczyna doda zdjęcie na które n-----e tonę filtrów, pokaże ramiączko od stanika i nagle w--------i tam szereg stulejarzy z tekstami "Wow ale lala" "Mmm niezła jesteś" "Piękna" czy inne tego typu g---o. Oczywiście, że mają skrytą nadzieję zaruchać - myślą sobie "Być może jestem wśród jej zakresu zainteresowanych - może dostrzeże moje "schrupię Cię maleńka" i napisze do mnie
  • Odpowiedz
@lubielizacosy: Napisałem wczoraj posta o tym jak c-----o mi jest po rozstaniu. Post jest teraz w gorących, a na pw odezwało się do mnie trzech mireczków, więc nie generalizuj. Siedzą tutaj też prawilni ludzie.
  • Odpowiedz
  • 0
@lubielizacosy serio sie dziwisz? Myslisz ze na wykopparty yo przychodza typowi uzytkownicy wykopu? To przychodza normalni w miare bo reszta zdecydowana spierfolin elasnie fantaxiuje ze fake rozowy z depresja im odpowie xD wot cala historia
  • Odpowiedz