Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mireczki spod tagu #lgbt mam zamiar od grudnia przeprowadzić się do #warszawa i wynająć jakiś pokój ale najchętniej gdyby było to mieszkanie branżowe... Jestem różowym paskiem. Może ktoś z was ma jakiś wolny pokój? Albo wie gdzie szukać takich stancji? Razem ze mną będą dwa ułożone kitki, nie wychodziłyby z pokoju, są ułożone i grzeczne. Piszę z anonima bo zaraz mnie tu zjedzą, jeśli macie jakieś namiary to odezwę się na priv. #help :(

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: dope
  • 26
@koral: tutaj nie chodzi o gardzenie osobami hetero,nic takiego autorka nie napisała (nie ma to jak dopisywać słowa, które nie istnieją, analogicznie do sytuacji z It's ok to be white gdzie ty jesteś tą stroną która przesądza), a tym, że wśród swoich raźniej. Postaw się na jej miejscu, czy chciałbyś wracając do domu gdzie masz czuć się bezpiecznie słuchać ciągle teksty jacy to homo są niedobrzy i wszystko ich wina? Na
@MonitoringMediow: +

Kilka lat temu miałem okazję przez krótki okres mieszkać z chłopakiem, który nie ukrywał swoich preferencji seksualnych. W momencie, kiedy oglądał mieszkanie, żaden z ówczesnych lokatorów nie miał z tym problemu. Pierwsze dni były OK. Później zaczęły się jazdy ze strony jednej różowej i jej partnera, który często ją odwiedzał. Chłopak wytrzymał lekko ponad miesiąc. Pewnego dnia wyprowadził się pozostawiając klucze do mieszkania w skrzynce pocztowej.
@Seele
@koral
@nerana112
Sensowne dziewczyna pytanie zadaje. Wyobrazcie, że wprowadzilby się do Was nowy wspolokator. Po czasie okazałoby sie, że to gej. Po miesiącu zaczął by wpadać jego chłopak i coraz częściej zostawać na noc. Może kilka razy nawet slyszelibyscie ich podczas seksu albo przemknalby wam jego partner w samym reczniku do łazienki. Pasowaloby Wam to? Jeśli tak to brawo. Ale wielu nie. Ja chyba też mógłbym czuć dyskomfort - nie wiem