Wpis z mikrobloga

Potrzebny księgowy/prawnik ogarniający sprawy handlu internetowego i handlu z Azją. Najlepiej #warszawa, płacę pieniędzmi (że w tym kraju muszę o tym pisać wprost XD). Do rozwiązania są głównie kwestie podatkowe i porady z legalnością modelu biznesowego, bo to jest #!$%@? i nie chciałbym potem żeby US jeździł na moim garbie #pdk wszystko na papier, tak samo pomoc w otrzymaniu aktualnych interpretacji i jak będą ogarnięci to chętnie taki kontakt miałbym na stałe.
#prawo #ksiegowosc #firma
  • 7
@Wychwalany: nie jest prosto jeśli w grę wchodzi dropshipping na Europę i wtedy wchodzi problem podatkowy, celny i certyfikatowy, gdzie ostatnie dwa przy odpowiedniej interpretacji mogą okazać się nieistotne. Wiem całkiem sporo o tym #!$%@?, ale najpierw chciałem właśnie upewnić się co mnie przy takim modelu powinno interesować.

@Shajo: są, a teraz znajdź jakiegoś dobrego o tej specjalizacji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@xDrope: Proponujemy zwrócić się do prawników za pośrednictwem naszego portalu. Umożliwia on otrzymanie nawet kilku ofert od specjalistów w odpowiedzi na bezpłatne zgłoszenie. Takie oferty są bardzo dokładnie opisane, dotyczy to także wyceny ewentualnej pomocy. Dzięki temu można wybrać ofertę, która najlepiej pasuje do potrzeb i nie obawiać się nieprofesjonalnej obsługi :) Link do serwisu: https://goo.gl/SCSReb