Wpis z mikrobloga

@LooZ:
Tak, jestem nudny że śmiem śmieć wytykać fuszerkę jaką nawet w najgorszych latach komuny wstydziliby się wypuścić z linii montażowej xD
Lepiej idź dalej się podniecać tym swoim produktem premium, który ma jakość wykonania gorszą od Poloneza Caro, plastiki z odzysku po butelkach PET, a łączna pojemność bagażników wynosi 396 litrów (czyli na poziomie Golfa xD)
Pobierz o.....y - @LooZ: 
Tak, jestem nudny że śmiem śmieć wytykać fuszerkę jaką nawet w naj...
źródło: comment_apxVD91KRVq0D3KM3imst5iaXox1t1gZ.jpg
@oficer-prowadzacy: Kiedyś aparaty cyfrowe też były drogie, miały #!$%@?ą jakość, ciężkie, wymagały jakiś specjalnych drogich kart żeby działać, a i komputer był w co bogatszych domach, nie to co stary analog wymiana kliszy w 3 sekundy, dostępne w całym kraju w kioskach, wywoływanie tak samo i w dodatku na fajnych kartkach do albumu. Minęło kilka lat i gdzie są analogi? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@LooZ: firma żyje tylko z miliardowych dotacji od państwa, wykończenie gorsze od Fabii, masa ciężarówki (ale na 1/4 mili zaprdalala!!!11), zakręt = smuteczek :(, design wnętrza - aaaa #!$%@? ekran 40 cali, to somsiad sznurówki zje ze złości, najwyżej w nocy nie bedziemy jeździć. Ludzie jarają się tylko softem w tych autach. Moja ocena 3/10, bo jednak wytrwale szukają niszy dla motoryzacyjnego appla.

@badhunt: bo kierunek elektryków jest bardzo spoko,
@marianmarcin: xDDDDDD

Zapomoga xD

Zapytaj mamusi i tatusia, bo o płacenie podatków cie nie podejrzewam, czy jak odliczają sobie od podatku ulgę za internet to znaczy, że państwo daje dotację firmie UPC.

Tesla korzysta z ULG SEKTOROWYCH, czyli dokładnie tych samych które mają wszystkie inne firmy motoryzacyjne produkujące samochody elektryczne. Polega to na tym, że na początek Pan John Smith płaci PEŁNĄ KWOTĘ za samochód, a na koniec roku ODLICZA to