Wpis z mikrobloga

ehhh Mirki świat internetowych komentarzy i hejterów nie przestanie mnie zadziwiać. W wolnych chwilach testuje sobie samochodu, ot hobby, niedawno stworzyłem kanał na YT, gdzie ostatnio tworze testy video. Takie tam gadanie o samochodach, mi się podoba, sprawia to przyjemność. Dość długo z tym schodzi, ale efekt końcowy zawsze mnie cieszy. No ale do rzeczy, wrzuciłem test GS F, i od razu pierwszy komentarz:

"Nie rób filmików o samochodach jak nie masz o nich zielonego pojęcia. Przygotować się przy najmniej mogłeś. Recenzja dno."

myśle, Cie uj, co ja tam nawygadywałem i pytam się o konkrety (nie tylko ja), jakie błedy, a tam odpowiedz:

Wiele. Pierwszy najistotniejszy: M5, E 6.3 S, RS6, a nie RS 7!

no nie wytrzymie, przeca RS7 to wersja "sedanowo coupe" RS6, który jest kombi. Ten sam napęd, te same osiągi, tylko inne buda, a skoro GS F to limuzyna to nie będę porównywał do kombi...

i potem ten komentarz:

S 7 to nie ta klasa aut. Nie możesz sobie porównywać do czego ci pasuje... Te auta są sklasyfikowane i trzeba przyjąć to do wiadomości. RS 7 można zestawić z CLS.

aj aj aj, jakby tylko zobaczył materiał CarWow jak porównują BMW M760Li ze Skoda Superb 280...

Nie no ja strasznie lubie krytykę, tylko konstruktywną wnoszącą coś do testu. Np to że za szybko mówię, albo nie wyraźnie, albo z dupy dzwięk jest i tak dalej. Staram się to brać do siebie i poprawiać, ale takie gównoburze o model to już poza moje wyobrażenia :D że też chce się komuś tak wymyślać i tworzyć!

P.S.: grafika wrzucona tutaj to produkcja, fana, ja ją tylko przeklejam :D

Aha gdyby ktoś chciał zobaczyć ten test GS F, to tutaj:

https://youtu.be/HcGdihKKr_4

#autowizja <- mój tag o testowaniu aut
#zalesie #internet ##!$%@? ##!$%@? i #carboners / #lexus bo auto jest genialne.
pussyrider - ehhh Mirki świat internetowych komentarzy i hejterów nie przestanie mnie...

źródło: comment_HOiGFYZ4t92cdO2yHuXdG0Rn8KP9ZbPP.jpg

Pobierz
  • 19
Np to że (...) z dupy dzwięk jest


@pussyrider: Ej, nie ujawniaj naszej korespondencji xDDDD
#pdk #heheszki ( )


A bardziej na serio: nie przejmuj się idiotami, którzy #!$%@?ą się dla samego #!$%@?.

Takich należy olewać i robić swoje. Masa ludzi (jak sam widziałeś) poparła ciebie i wyszło że typ ma zwyczajnie problemy z samym sobą.
@pussyrider: Haters gonna hate, potatos gonna potate. Widać pieniacze przenieśli się z autokraty (10 lat temu największe zagłębie hejtu motoryzacyjnego) na youtube. Ja i tak traktuje kanał jako dodatek to strony na której znajdują się jedne z najladniejszych fot testówek w polskim internecie :)