Wpis z mikrobloga

Mirkoni proszę pomóżcie na poważnie (,)

mam siostrzyczkę cioteczną zwana tez jako kuzynka, ma 14 lat, mamy bardzo dobry kontakt, jestem jest jak rodzony brat, mówi mi absolutnie o wszystkim. do rzeczy - poprosiła mnie żebym zamówił jej dopki z kolekcjonera bo sama nie umie into btc a chce mieć taniej... jeśli nie ja, to zamówi sobie drożej albo poprosi kogo innego a nie daj boze weźmie jakiś syf z ulicy co nawet bieda-ketonem nie będzie.

jestem w szoku, szlugi szlugami, alko alkoholem, takie czasy i taki kraj, z tym nic nie zrobię, i tak będzie palić i tak będzie pic, nawet jak się jej zakaże, absolutnie tego nie pochwalam (dla mnie patola i demoralizacja, ja w jej wieku to piłkę miałem w głowie i kolegów a nie używki) ale żeby ćpać i to dopy? sam "kosztowałem" różne RC ale się w to nie #!$%@?łem i przedewszystkim troszczę się o siostrę.

mircy co mam robić, według mnie to zaszło za daleko. nie powiem jej matce, straci do mnie całkowicie zaufanie, ale nie chce żeby się jej coś stało. ehhhh, nie zarzutka przysięgam

taguje bo ważne
#narkotykizawszespoko #dopalacze #pytanie
Pobierz V.....y - Mirkoni proszę pomóżcie na poważnie (╯︵╰,)

mam siostrzyczkę cioteczną zw...
źródło: comment_vNqsLnasijLdlvYavAKpZfe8gRR9lS1G.jpg
  • 16
@Visty: Jak zdrowie (albo i życie) jej miłe to lepiej niech się trzyma z daleka od nieprzebadanych środków, szczególnie tych, które są teraz wypuszczane. Jeden znajomy wykitował, drugi pewnie niebawem. Na hajpie jest tego pełno -> zgony użytkowników forum z tych drastyczniejszych, jakiekolwiek tematy z płaczem o uzależnienia. Kuku nie musi się stać bezpośrednio od za wysokiej dawki jednorazowej (i te przypadki, które znam z życia takie nie były), po prostu
@StrucelRTFSC: Jezu co za brednie, po co się udzielasz mając zerową wiedzę? RC to flubromazolam, u47700 i hdmp28, a różnica pomiędzy każdą z tych substancji jest POTĘŻNA. I nie powiesz mi, że uliczy sort fety jest zdrowszy niż #!$%@? metylofenidatów w dozowaniu 15mg/doba.

RC zawsze będzie miało przewagę nad sebą z ulicy, bo w wielu przypadkach vendorzy mają analizy chemiczne przeprowadzane przez testerów z prawdziwego zdarzenia i z prawdziwym labo. Nie
@StrucelRTFSC: Pewne źródło narkotyków to masz jak dillujesz, albo siedzisz głęboko w temacie; jak typ, który pyli po blokach jedynki albo piątki to pewne źródło? Jak masz pewne źródła to nie pytasz na wypok. Also, teraz kto przepraszam się bawi nielegal, bo chłopaki z rozumem to dawno ładują kase w chińczyków i kontenery, a nie fete i przypały. Choć feta dalej jest, ale po #!$%@?ą ją robią? Nie wiem, dziwię się,
@AZATEJDZ: Nie będę pisał o stopach zwrotu z chińczyka a z narkotyków, bo to dwa zupełnie różne światy. Bardziej z narkotyków przeszli na nielegalną produkcję papierosów i przekręty na VAT. Pieniądze podobne a potencjalne kary nieporównywalnie niższe.

Przyczepiłeś się tej fety jak rzep psiego ogonu :) Szuwaks to syf, jakimkolwiek by nie był. Jeżeli kogoś nie stać na normalną kokainę to w ogóle powinien odpuścić sobie zabawy z narkotykami.
@StrucelRTFSC: Ale ja znam stopy zwrotu chińczyka przecież, nie urodziłem się wczoraj, wiem jak się towar odbiera na celnym i jakie się puszcza tam bzdurne tłumacznie, że się w pale nie mieści, że to działa, ale co robić jak przepisy chore.

Koks w Polsce tylko z neta, albo plecy na pomorzu. Ale z neta łatwiej, ale drogo w #!$%@?. Ryzyko wyjebki.. na dziś w darknecie to poteżne. Ale co do koksu
@AZATEJDZ: 90%? Dobre sobie. Byłby szczęśliwy, gdyby to 90% to było lidokainy a reszta kokaina. Tak, tak. Na naszym rynku takie 10% uchodzi już za dobrą jakość xD.

I tak - ludki biorą się za koks (a właściwie myślą, że się biorą), #!$%@?ą lidokainę i biegają ciesząc się, że dziąsła mrozi.
@StrucelRTFSC: 90% to on jest jak go suszą w lesie XD, a już wtedy pewnie nie, bo przy produkcji już używają tyle dodatków, że nawet brudasy w dżungli koks zmonetyzowały. Koks to taki urban legend się stał, był pewnie koksem w miami w 1970. To taki mit jak mefedron w 2009. Ciągłe życie sentymentem, który w sumie.. mało kto kiedykolwiek sprawdzał :D

No przecież dille dorzucają z aromatów chrzanu ekstrakt to
@AZATEJDZ: szanuje za odpowiedz, dzięki i się zastosuje. Najlepiej będzie jej dać jakieś gowno słabe co jej nie poklepie albo delikatnie i przy tym zostac, bo innej sytuacji nie widzę, chyba ze jej się odwidzi ehhh

na razie tylko ziółko coś niby próbowała ale nie wiem czy się przede mną chciała tylko pochwalić czy rzeczywiście próbowała, podejrzewam to pierwsze
@Visty: Neotropy uważam za alternatywe, ale równia pochyła - pójdzie dalej na stówe jak w wieku 14 lat w ogóle ten temat ją dotyczy, miałem 14 lat to interesowałem się.. papierosami, których nie paliłem oczywiście, bo zacząłem 2/3 lata później. Ja nie chce Ci mówić co należy, ale idź drogą monar/rozmowa/rodzice/szantaż, a nie półśrodki. Gdyby miała lat 18 to może.. bym się silił na inne odpowiedzi.
@Visty: Nie dawaj jej nic, i nie toleruj tego, jak bedzie mogla cpac przy tobie, to bedzie to robila tez w samotnosci, bo skoro przy starszym kuzynie może, to czemu nie sama, jak się #!$%@? w dragi to rodzina to zauważy, a wtedy się wygada że ty jej posypałeś pierwszą w życiu kreche. Długi, prostytucja, #!$%@? psychiczne, depresja, nerwica, utrata kontroli. Do tego prowadzą narkotyki, one są groźne dla dorosłych a