Wpis z mikrobloga

Właśnie skończyłem pisać swój pierwszy esej.

Temat pracy:

From appearance to significance a critical summary of chosen picture.
The Ethics of the photojournalism during the Syrian refugee crisis.

Wymagania:
Minimum 1000 słów - napisane 1011.
Praca musi być napisana w trzeciej osobie. DONE!
Bibliografia z referencjami do źródeł - DONE!

Zasłużyłem na odpoczynek. Dejcie z kilka plusów bo to była droga przez Mordor.

#emigracja #studbaza #namarinwuk #uk #padamnapysk #namarincontent
Namarin - Właśnie skończyłem pisać swój pierwszy esej.

Temat pracy:

From appear...

źródło: comment_p4d3eg3nloJWNmpG0KKat0AxK9KbLacW.gif

Pobierz
  • 22
A ja Ci @Namarin gratuluję, bo znam ten ból - jak byłam w collegu, to musiałam napisać m.in. pracę na 4000 słów + bibliografia i to była też dla mnie droga przez mękę T.T Także jeszcze raz gratki i cheers! PS. Z każdym esejem na pewno będzie Ci się coraz lepiej pisać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@m_bielawski:

A kto ci powiedział że ja chce, zamierzam robić Mastera?

Tak, dla mnie to wielki wyczyn, biorąc pod uwagę zbyt małą ilość czasu na napisanie tego i jednocześnie poszukiwanie pracy i robienie projektów z 3 pozostałych modułów na uniwerku.
@Marcinowy: 200-300 z obrazkami i tabelami. Samego tekstu byłoby ze 150. Tak po angielsku, technicznie. To nie jest jakoś dużo, będę musiał się sporo ograniczać, żeby nie popłynąć z laniem wody. Margines błędu jest +/- 10%. Wiec min 36k, max 44k słów.
@Namarin: napisałem po slashu Bachelor. Pewnie są jeszcze jakieś inne opcje, o których nie wiem. Zresztą nieistotne - jakiegokolwiek tytułu byś nie chciał uzyskać, będziesz musiał napisać jakąś pracę, nie?
@Namarin: a wiec to #!$%@? prawda xD gdzie ja ostatnio czytalem o amerykaninie ktory prosil polaka o lekcje angielskiego bo u niego na angielskim kaza pisac eseje o rownosci spolecznej xD gdzies to bylo na wykopie
jakiegokolwiek tytułu byś nie chciał uzyskać, będziesz musiał napisać jakąś pracę, nie?


@m_bielawski: No tak, przeciez ja sie nigdzie nie zale ze mi kaza pisac eseje wiec zupelnie nie rozumiem twojego "nie zesraj sie"

pokazales tym tekstem tylko swoje buractwo.