Wpis z mikrobloga

Brat rapera ma inne zdanie niż reszta świata.
Wiadomość o śmierci Lil Peepa zszokowała cały świat. Jednak wygląda na to, że raper nie do końca był takim na jakiego sugeruje jego muzyka. Zdaniem brata rapera – Karla Åhr – raper dostał xanax wymieszany z substancją która nie powinna się znaleźć w tabletce. Powodem zgonu był właśnie ten „dodatkowy czynnik” o którym Lil Peep nie miał pojęcia.Jednak to nie wszystko o czym Karl chce powiedzieć.

Zdaniem brata rapera Lil Peep był zupełnie inną osoba niż przedstawiał to w swojej muzyce. Gustav w swoich tekstach często mówił o walce z depresją, ciężkimi stosunkami z ojcem i używaniem narkotyków – szczególnie tych w tabletkach. O ile w ojcowskich stosunkach Karl zgadza się w swoim bratem, mówiąc o swoim rodzicu jako „samolubnej osobie”, to według niego reszta wcale nie miała miejsca.
„Kiedyś oglądaliśmy WWA razem i Peep mówił mi jak bycie raperem jest podobne do bycia pro-wrestlerem. To i to opiera się na postaci, która odgrywasz” – Mówił Karl – „Płacono mu za bycie smutnym. To uczyniło go popularnym. Jego wizerunek tylko to podbudowywał.” – kontynuuje brat rapera – „Był bardzo dumny kiedy słyszał, że jego muzyka pomogła komuś kto chciał się zabić. On pomagał ludziom, nie był osobą która potrzebowała pomocy. Nie był tak smutny jak ludziom się wydaje.”

Według Karla Lil Peep miał o wiele lepszy stosunek do narkotyków kiedy nie był popularny.
„Wcześniej nawet nie pił alkoholu” – twierdzi Karl, dodając że jego brat miał natomiast styczność z marihuaną – „Myślę, że narkotyki nie byłby częścią jego życia gdyby nie stał się częścią tej specyficznej kultury. Teraz będzie pamiętany jako osoba która ją jeszcze bardziej promowała.”

Wedle Karla to przemysł muzyczny zmusił Lil Peepa do odgrywania postaci jaka przyniosła mu popularność.
„Mój brat nie brał 5 tabletek Xanaxu dzienie, lecz zrobiłby to żeby pokazać to na Instagramie” – tłumaczy Karl – „Gustav radził sobie o wiele lepiej z takimi rzeczami niż Lil Peep, lecz świat nie znał Gustava, znał Lil Peepa.”

http://streetwearhypeclub.com/portal/2017/11/19/brat-lil-peepa-o-raperze-byl-smutny-dla-pieniedzy/

Gustav ty głupiutki ty ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#rap #lilpeep #muzyka
BloodySabotage - Brat rapera ma inne zdanie niż reszta świata.
Wiadomość o śmierci L...

źródło: comment_9GtlAxCtJmK65dzdKLij6O9ajlkDYRPA.jpg

Pobierz
  • 15
Śmiem w to wątpić, obejrzałem mase filmików z koncertów i na większości Peep wygląda na naćpanego, co zresztą potwierdzają ludzie którzy widzieli to na żywo
Widzisz, w te słowa jego brata jestem w stanie uwierzyć @ShadyTalezz. Tak jak Tobie mówiłem o wykreowanym produkcie.

czyim produktem był Lil Peep skoro typ się wybił sam wrzucając muzykę na sounclouda?


Gdyby nie takie parcie tej #!$%@? kultury na autodestrukcję to może ten człowiek dalej by żył.
@ShadyTalezz: O ojcu Karl mówi, że tak było. O zdiagnozowanej depresji się nie wypowiadam, nie mam pojęcia czy miał.

Widząc jednak po kilku osobach, które nawet chcą bawić się w ten nowy trend widzę zależność, że im głębiej w tej kulturze ktoś jest tym gorzej z człowiekiem. Niektórzy nawet robią z tego produkt, bo taka moda w podziemiu i czasach zasięgu YT czy SC.

Gdyby nie takie parcie tej całej otoczki
@the_white_crystal: a kiedyś kultura nie emanowała byciem wyobcowanym? Nie było wcześniej emo rocka, nie było Nirvany, nie było m b v i tak można by wymieniać jeszcze długo? Epoka internetu to wszystko uwypukla i to w niej bym szukał problemu a nie w muzyce, muzyka jest tylko papierkiem lakmusowym w tym wypadku. Ja ją traktuje tak jak filmy i każdy wykonawca przenosi mnie w inne miejsce. To co mówi, historie ani