Wpis z mikrobloga

@jarema87: Irytujący jak irytujący, mnie przeraża, że kogoś śmieszy tego typu humor (szczególnie biorąc pod uwagę, że niektóre z tych tekstów są powtarzane co najmniej 30 razy w ciągu 1h:
Adi nigdy nie traci formy!
Kaaaapusta!
Siadaj na butlę przeciwgazową
Pokuta zawsze brzmi tak samo – zrobisz loda będzie zgoda!
To żeś #!$%@?ł ciekawostkę – BOXDIL!
No tak!
Andiamo name. kle kle kle
Nie wierzę, widzę trzy niebieskie jeże.
Włosy na
  • Odpowiedz
@oldschool493: Jak na kogos kto gardzi takim humorem znasz te wszystkie jego teksty, niezle musiales byc by tak zaparcie ogladac jego strimy by wylapac te wszystkie niesmieszne teksty, btw a mnie bawia osoby , wrecz smiesza,i na wstepie dodam ze nie jestem zadnym fanem mahonka raz na rok zobacze jego stream ale wracajac do sesna bawia mnie osoby ktora mysla ze wyznaczaja jakis kunszt dobrego humoru, i tylko taki humor jaki
  • Odpowiedz
@Kalesonek: a co do wyznaczania kunsztu humoru, to taki przykład. Nie będę się kłócił, że np. jeśli chodzi o jedzenie lepszy jest makaron niż ryż, ale będę się kłócił, jeśli ktoś będzie mówił, że gówno (teksty bezbeka) jest smaczniejsze. Naprawdę jest to humor najniższych lotów, już gruby tucznik tarzający się po podłodze wydaje się czymś więcej.
  • Odpowiedz
@oldschool493: Zobacz jak ty dalej brniesz w to samo ? dalej starasz sie cos wyznaczyć co jest lepsze lub gorsze, to ze dla Ciebie to gowno nie oznacza to ze dla kogos innego to tez gowno, prosty przyklad nie wiem czy wiesz co to vegmite, jesli nie to Ci wyjasnie iz jest jest to pasta z wyciągu drożdży i smakuje ochydnie jak na moje gusta i stwierdzilbym iz w moim mniemaniu
  • Odpowiedz
@Kalesonek: sorry, ale dalej mnie to nie przekonuje. Ni #!$%@? nie określiłbym mahonka jako "humor dla wybranych" czy "wyrafinowany humor". Nie wierzę, że dorosły człowiek o IQ większym od Baobaba zatacza się śmiechem słysząc po raz 30 w ciągu ostatniej godziny "Adi nigdy nie traci formy!". Chociaż istnieją ludzie dla których "Botoks" to najlepszy film, który po prostu nie jest dla każdego, a ci uważający owo dzieło za JEDNO WIELKIE GÓWNO
  • Odpowiedz
@jarema87: A czego sie spodziewales widownia jego 90% to dzieci 6-12 lat najwięcej jak u meduzy zoba na omegle jakie szkraby siedzą teksty i zachowanie to dla dzieci wszystko bo taki mały widz ma radoche plus endzi jego laska po 2 MIESIĄCACH znajomosci juz u niego zamieszkała niby studentka iłupie go na kase jak aga tucznika
  • Odpowiedz
@oldschool493: ALe ja Ci chce dalej uswiadomic ze nie jestes osoba ktora moze dyktowac kto jest smieszny badz nie bo kazdy ma inny rodzaj humoru, mozna stwierdzic iz strimy Magicala i mahonka stoja na tym samym poziomie, z tym ze jeden od drugiego roznia sie bardzo :)
  • Odpowiedz