Wpis z mikrobloga

Mirki!
Chcę kupić dodatkowy zasilacz do macbooka air 13". Nie uśmiecha mi się wydawanie 400 zł na stronie apla xD więc rozglądam się za zamiennikiem.
Ktoś z was używał może zamiennych zasilaczy? Można tego bezpiecznie używać, nie wpłynie mi to negatywnie na baterię? :D
Znalazłem takie coś:
http://allegro.pl/zasilacz-apple-air-retina-macbook-magsafe-2-45w-i6865655477.html
Mieliście do czynienia z firmą POLION? Bo za dużo opinii nie znalazłem o tym.

Z góry dzięki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#zasilaczzczarnejlisty #apple #macbook
  • 6
  • Odpowiedz
@engray: Chcesz kupić najtańszy zamiennik zasilacza na Allegro do laptopa, który jest znany z tego, że w razie jakiegokolwiek potknięcia praktycznie wszystko się w nim rozwala? Mądrze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Lepiej kup używany zamiennik, chyba że chcesz mieć skrócony czas na baterii, jakieś uszkodzenia płyty głównej, spuchniętą baterię czy inne cuda na kiju.
  • Odpowiedz
Jako że wywołaliście wilka z lasu, to jesteśmy. ( ͡ ͜ʖ ͡) Spieszymy wyjaśnić, jeżeli parametry V oraz A są zachowane, tak jak w przypadku oryginalnego zasilacza, to nie powinno być problemu z działaniem. Dużo zależy też od jakości wykonania oraz samych zabezpieczeń. W przypadku naszych zasilaczy parametry są sprawdzone, zabezpieczenia takie same jak w przypadku oryginalnych produktów. Główna różnica pomiędzy naszym produktem a oryginałem to brak
  • Odpowiedz