Wpis z mikrobloga

Krew mnie zalewa jak słyszę że ktoś w biedzie żyje(odliczając ludzi starszych, i chorych)

Ojciec całe życie zarabiał 2k a matka nie miała pracy, byłem raczej z tych biedniejszych wychowany z bratem i rodzicami w kawalerce.

Obiecałem sobie że będę dobrze zarabiał, bo się gotowałem że wiecznie nie mam kasy, nawet na picie do szkoły. Od tamtej pory cały czas po prostu myślę co mogę z czym połączyć żeby przyniosło kase, w dużym skrócie. I jak na 5 pomysłów wyjdzie jeden to już jest sukces.

Nie wyobrażam sobie odliczać takich małych kwot na jedzenie, nie w tym wieku. 29lvl. Moje życie to pasmo porażek i jestem ostatnią osobą którą mógłbym podać jako przykład jeśli chodzi o prowadzanie się, ale uważam że jeśli chodzi zarabianie(no pomijając podatki qrewake) to mamy wspniałe czasy, nieograniczony prawie że dostęp do wszystkich potrzebnych informacji, cała wiedza dostępa. Kup coś taniej, i sprzedaj drożej.

Ja przez 10 lat pracowałem w 6 miejscach. Głownie branża telekomunikachyjna. Sprzedaż, prowizja. Ale cały czas myślałem jak mogę usprawnić, zmienić, połączyć rzeczy które mnie otaczają i z których może być profit. Szukałem dodatkowych źródeł dochodu(i wyszło) Nie beczałem, tylko zaciakałem zęby i myślałem, i to myślenie w końcu owocowało. Nie bałem się zmian. Szukałem zmian.

Ja rozumiem skrajne przypadki osób starych, chorych ale ludzie młodzi? Mam kolegów w moim wieku na kasach XD w monopolowych, za 1800zl. HAHAHA. To jest tylko ich wina.



Wołam @qakk: @Jestem_Tutaj: @ugotowany_kamien: bo @ugotowany_kamin zainspirował mnie przed chwilą swoim wpisem.

#pieniadze #pracbaza #zalesie #chwalesie
  • 7
  • Odpowiedz
@Jestem_Tutaj: tak, będąc dalej w branży zarabiam pare.k miesięcznie niedużym nakładem pracy, przez co mam więcej czasu na inne „projekty”. Ponad to jak poczucie bezpieczeństwa w postaci doświadczenia które zdobyłem przez te lata. Kazda kablówka przyjmuje mnie z otwartymi rękoma i jeszcze mogę negocjować wyższe stawki dla siebie.

Aha, pracuje kiedy chce. Polecam. Wspaniała sprawa. Nie dla każdego bo zuwazyłem że niektórzy muszą mieć bata nad sobą. U mnie jak pracuje
  • Odpowiedz
@WoodySsk: Tak, tak każdy może pracować jak programista. A nie pomyślałeś, że przy takiej podaży programistów ich praca byłaby wyceniana nisko? To co napisałeś to bełkot. Nawet, gdyby każdy był zdeterminowany to i tak nie każdy by zarabiał dużo.
  • Odpowiedz
@Primusek: Jasne. Ja się z tym zgadzam, bo to czysta matematyka. Ten wpis to nie jest recepta dla kazdego, pisząc to wszystko nie kierowałem słów do całego świata, tylko do tych „silniejszych jednostek” bo niech choć jedna osoba się nawróci z biedy(umysłowej) dzięki temu co napisałem a będę happy. To jest recepta dla prawie każdego, ale większosć a nawwt prawie wszyscy, naszcza na to co napisałem ciepłym moczem.

Primusek, nie ma
  • Odpowiedz