Wpis z mikrobloga

@lakukaracza_: no błagam nie pal głupa, nie skomentowałeś treści posta, tylko tekst na obrazku i teraz mówisz, że wiedziałeś, że to fejk, a i tak komentowałeś na poważnie? Co będzie następne? Przedstawianie jak #!$%@? prezydentem jest Duda na podstawie cenzodud?
  • Odpowiedz
@lakukaracza_: czyli zamiast wyprowadzić go z błędu, że to jest fejk napisałeś kilkulinijkową wypowiedź utwierdzają go, że Katolicy są porąbani i wszystko wciąż sprowadzało się do cytatu z fejka. Jak ktoś napisze komentarz, że lakukaracza zgwałcił dwię pięciolatki, a ja będę wiedział, że to nieprawda to ja i tak mogę napisać wypowiedź jaki z ciebie kawał skur**syna odwołując się tylko do tego komentarza?
  • Odpowiedz
@Dijuna

czy gdyby w jakimś kraju legalne było np. morderstwo (czysto teoretycznie) i bym to tam zrobił, to czy po powrocie do kraju byłbym sądzony za to?

Nie sądzę. No chyba żebyś kogoś na terytorium tego kraju zaciągnął siłą. Zwróć uwagę że z punktu widzenia prawa np. Holandii skazanie kogoś w Chinach na karę śmierci za Marichuanen jest morderstwem za nic.

@boltzmann przecież Jezus drugi raz ma już przyjść w
  • Odpowiedz
@Assailant: ale czy skazujący byłby uznany za mordercę po przylocie do Holandii? I czy np. gdybym kogoś uprowadził do kraju gdzie mord jest legalny, w moim kraju odpowiadałbym tylko za porwanie, czy też za morderstwo? :D
  • Odpowiedz