Wpis z mikrobloga

Dlaczego teraz wolno az tyle gnojkom? Dlaczego nie potrafia normalnie mowic, tylko dra te male jadaczki tym swoim piskliwym glosem, mimo ze drugi gnojek stoi metr dalej? Dlaczego wolno im rozpieprzyc wszystko po okolicy, #!$%@? to i isc rozpieprzac jeszcze inne zabawki gdzie indziej? A starzy siedza i nic z tym nie robia. Wyprzedzajac-nikt mnie w dziecinstwie nie tresowal, ale nie wolno nam bylo drzec japy jak dorosli rozmawiali, ani zostawic rozwalonych zabawek, po zakonczonej zabawie #zalesie #gowniaki
  • 5
  • Odpowiedz
@kawazrana bo rodzice sami nie zostali wychowani i historia zatacza koło :/ autentyczny przypadek z wywiadówki sprzed tygodnia: nauczycielka mówi rodzicom że dzieci nie zajmują się nauką na lekcjach tylko bawią się telefonami, rozpraszajac dodatkowo tych którzy chcą słuchać. W tym momencie jednej madce dzwoni komóra, a ta odbiera i gada chamsko na cały głos przy wszystkich, żadne "przepraszam, nie mogę teraz gadać", albo nawet wyjść na korytarz jak coś ważnego. Brak
  • Odpowiedz
@kawazrana to przy okazji takie dwie historie z mojego dzieciństwa.
Jedna pamiętam, druga tylko z opowiadań.
1 - mama szla ze mną z przedszkola na autobus. Jako że lata 80 i autobusy jeździły rzadko trzeba się było czasem pospieszyc. Oczywiście ja nie chciałem biec, więc się spoznilismy. Odjechał. Mama niewiele myśląc złapała mnie za rękę i do do domu szliśmy na piechotę. Odległość to jakieś 5km, caly czas pod górę.
Po takim
  • Odpowiedz
  • 0
@Primusek dwie trojki obserwuje regularnie, do tego przestrzen publiczna typu sklepy, autobusy itp na codzien. Niedawna sytuacja ze sklepu: gowniara nie wiecej jak 5 lat do babci: "pozniej sobie przyjdziesz zrobic zakupy, teraz ja czekam. Ja czekam! Babciu! JA CZEKAAM!" Az mi sie szkoda tej babci zrobilo. Terrorysci pieprzeni
  • Odpowiedz
  • 0
@darkroman teraz takie gnojki kilkuletnie maja ludzie urodzeni w latach 80, tak jak ja i moi najblizsi znajomi. A teraz ich dzieci sa nie do zniesienia. Panuje taka pajdokracja ze ja nawet nie...
  • Odpowiedz