Wpis z mikrobloga

robilem nieraz meble do mieszkania w bloku na wilanowie #warszawa (80k lekko za wszystko) pamietam ze wpadla im w oko raz informacja na klatce schodowej, tam przy windach czy gdzies ze spoldzielnia (ten owy blok) tzn info ze lokatorzy zalegaja na ponad 40k.. prawie 50 no przepraszam ale wtf?! Ludzie kupuja mieszkania za miliony, wkladaja w aranzacje kolejne banki, a oplat, czynszu czy tam innych, no nie wiem, juz nie ma kto
Pobierz polejboniewyrobie - robilem nieraz meble do mieszkania w bloku na wilanowie #warszawa...
źródło: comment_SBKfmvnugrTjXvA2jvu0TjRcwdOdTptc.jpg
Czy ja wiem. Babka jeździ Mercedesem AMG, nosi futra z norek i jest udziałowcem wielu spółek. Tzn. mąż jest właścicielem bo przepisała zanim zaczęła mieć problemy z prawem. Rozdzielność majątkowa tez oczywiście jest.

Ostało jej się tylko mieszkanie w bloku. Generalnie cała klatka należała do niej. Zostało jej jedno.

Z tego co wiem to już raz siedziała w pierdlu 2 czy 3 lata za przekręty podatkowe.


@Cripex: Przekrętów piętnować. Ale w
@lupaczkokosow: Bardzo kreatywne. Taka dyskryminacja pozytywna ( ͡° ͜ʖ ͡°). U mnie wywieszają oczywiście tylko ile dana klata zalega, bo dokładnie kto ile wisi nie mogą napisać, ale jak widać kto płaci regularnie to już tak.
To, czy ktoś zalega za prąd, wodę, czy telefon to jego sprawa, jednak zaleganie z czynszem czymś takim nie jest. Wszyscy się składamy na utrzymanie budynku, oraz remonty. Zalegający powinni być
Ogólnie to jakaś chora praktyka wywieszanie czyichś długów.


@newerty: Aha, tyle, że te "czyjeś długi" są też twoim długiem ptysiu, bo reszta lokatorów wyższym czynszem się zrzuca na takich gamoni.
Zresztą jakbyś nie widział - tu nie napisano kto nie płaci, więc się nie denerwuj, bo się spocisz.
@teczowisazabawni: właśnie trzeba mieć umysł na poziomie gimbazy aby po numerze mieszkania nie potrafić dojść do nazwiska właściciela.


@newerty: Mhm. Na domofonie brak nazwisk. Na drzwiach brak tabliczki. Jasne, można pytań i się dowiedzieć, ale po co? Ja nie mam pojęcia jak się moi sąsiedzi nazywają. Do szczęścia mi to niepotrzebne. Znam imię i mam numer telefonu.