Wpis z mikrobloga

Niestety musze tu zrobic zly PR, ale przy handlu BTC każda minuta sie liczy, a sytuacja powtarza sie po raz drugi.

Handluje na BitBay2 dni temu przed snem ustawilem ofertę sprzedaży BTC. Była pompa, BTC powinien sie sprzedać bo cena przekroczyła moją ofertę, ale na koncie nie mialem PLN, tylko moje BTC w blokadzie i jakby wiszącą ofertę, ktorej nie dalo sie skasować (oferta sprzedaży niższa od ceny o 1,5 k zł). Napisalem do BitBay, po 23 godzinach odpisano mi ze BtC wracają do mnie i przepraszają. Fajnie nawet, bo moglem sprzedac za wiecej. To bylo dzisiaj rano.

Teraz sytuacja sie powtórzyła. Wystawiłem ofertę. Niby sie sprzedało, ale kasy nie ma, BTC w blokadzie, ale z tą roznica ze tym razem oferta nie wisi - nie ma jej. Lecz tak jak poprzednio w Dashboardzie zmienia mi sie wartosc portfela wraz z ruchami kursu.

Wołam @Bitbay - to juz przestaje byc zabawne. Czy tym razem rownież bede czekal 23 godziny na odblokowanie srodkow? Mowimy tu o kilkunastu tys zł!

#bitcoin #bitbay
  • 13
@pieczywowewiadrze: wraca, nie wraca co mnie to interesuje? chcialem sie pozbyć a dostalem kolejna blokadę. rozmawiałem z nimi przed chwila na FB - przekazali do IT. taki sam tekst dostalem przez telefon przy pierwszej okazji - odpowiedz na mailu była 22 godziny pozniej
@dzondzon: To ja może dodam od siebie, że wczoraj zakupiłem BTC ale nie pojawiło się w saldzie. PLN zniknęły, BTC się nie pojawiły. Prawidłowe saldo BTC było widoczne tylko w tej "globalnej" historii; nie mogłem jednak dysponować tymi BTC. Inna sprawa, że historii transakcji też nie widzę od jakiegoś czasu. Saldo zmieniło się na prawidłowe po około pół godziny.
@dzondzon @MaybeTomorrow przepraszamy za utrudnienie. Analizujemy problem z którym się zetknęliście. Dajcie nam znać na Facebooku, jeśli problem jeszcze nie został rozwiązany przez nas support.

Interesu nie zwijamy :) Całemu zespołowi BitBay zależy na tym by platforma się rozwijała.

Prowadzimy program bug bounty. Przesyłajcie do nas zgłoszenia z problemami w wiadomościach prywatnych na forum lub FB. Do informacji (opisu) błędu dołączajcie koniecznie screen, video. Pozwoli to nam dokładnie określi błąd, który u