Wpis z mikrobloga

@IdillaMZ: odnosząc się tylko do zjebów z ultraprawiowych formacji:
Demostracja swojego #!$%@?, ksenofobii, rasizmu, antysemityzmu i ciemnoty pokracznie tłumaczonej "patriotyzmem"
Oczywiście ultralewicowych kontr-manifestacji też nie popieram, bo popadanie w skrajności nie przynosi nic dobrego. Szkoda, że w tych pierwszych rząd nie widzi nic złego.
@IdillaMZ: rozumiem, że wywieszanie transparentów takich jak na wklejonym przeze mnie zdjęciu nie jest żadnym argumentem? Rozumiem, że wykrzykiwanie haseł "#!$%@?ć islam" "Polska dla Polaków" i innych nawołujących do agresji wobec "nie-katolików", "nie-hetero", "nie-białych" to również żaden argument? Wszystko spoko, oni tylko wyrażają swoje zdanie, bo mają otwarte głowy i nie dali się omamić lewactwu?

Zrób coś dobrego dla społeczeństwa i #!$%@? głową w ścianę. Nic więcej pożytecznego raczej nie jesteś
@IdillaMZ: jakie znaczenie ma semantyka pojęć czy ich słownika poprawność? Mówię o zjawiskach i o faktach. Definicje się zmieniają ale głupi, ograniczeni ludzie pozostają.

I to już na wstępie Cię całkowicie dyskwalifikuje


Rozumiem, że dyskwalifikujesz mnie, bo mam własne zdanie i interpretuje to co się wokół mnie dzieje? Wszystko do siebie pasuje ( ͡ ͜ʖ ͡)
@urojony_uzurpator: Definicja faszyzmu nie jest i nie może być uznaniowa, jeżeli tego nie rozumiesz, to tylko dyskwalifikujesz się do kwadratu, a wartość tej potęgi w Twoim przypadku najwyraźniej może tylko rosnąć.
Faszyzm to totalizm państwowy, zgodnie z regułą "Wszystko w Państwie, nic poza Państwem, nic przeciwko Państwu". To przyjęcie zasady, że każda inna forma władzy - rodzicielska, religijna, wspólnotowa etc. - winna być co najmniej podległą i zależną, a niekiedy częściowo
@urojony_uzurpator: Z zupełnie nieprawdopodobną ciemnotą mamy do czynienia wśród większości użytkowników internetu. Was trzeba edukować, edukować i jeszcze raz edukować. Gdyż sami nie rozumiecie nawet tego, że jeżeli nie mamy nic do powiedzenia, to nie należy się wypowiadać, zwłaszcza w poważnych tematach. Państwowa szkoła wyraźnie nie spełnia swojej podstawowej funkcji. Stopień głupoty, arogancji i ignorancji jest przytłaczający i dla mnie osobiście fatalistycznie męczący.
@IdillaMZ: wracając do początku, bo widzę, że skutecznie uciekasz od sensu dyskusji w rozwijanie definicji pojęć.
Przez słowa

Dla mnie faszyzmem w dzisiejszych czasach jest

Miałem na myśli jak szerzenie haseł/ideologii nawiązujących bezpośrednio do tych głoszonych przez faszystów.
Raczej ciężko o jedną, konkretną i zwięzłą definicję faszyzmu, bo ewoluowała ona na przestrzeni lat i miała co najmniej kilka różnych źródeł. Co nie zmienia faktu, że poglądy, które przedstawiłem jasno wpisują się
@urojony_uzurpator: "wracając do początku, bo widzę, że skutecznie uciekasz od sensu dyskusji w rozwijanie definicji pojęć. "
I tradycyjne insynuacje, BEZ CIENIA uzasadnienia. Dość tego, dość. Szkoda mojego czasu na te głupoty.
@urojony_uzurpator: Europa to kontynent, który jest zamieszkały przez tubylców o białym kolorze skóry, to historia, reszta to element napływowy. Jeśli się z tym nie zgadzasz to podważasz historię ludzkości. Mam w dupie hasełka- to są fakty. Hasło czysta krew czysty umysł to hasła straight edge "Obecnie doktrynę ruchu określają podstawowe zasady antyhipisowskie: niespożywanie alkoholu, niezażywanie narkotyków, niepalenie papierosów, które rozszerza się dla niektórych przez unikanie przypadkowych kontaktów seksualnych, niejedzenia mięsa (wegetarianizm,
Aczkolwiek śmierć wrogom ojczyzny uważasz za złe? Ojczyzna to też twoja matka, brat , dziewczyna (żartowałem). Rozumiem że jak będą ci zabijać kogoś bliskiego , to wrzucisz to na snapa? Z tagiem #heheszki ?