Wpis z mikrobloga

Europa to kontynent, który jest zamieszkały przez tubylców o białym kolorze skóry


@Puter: #!$%@? błagam Cię - ile % europejczyków ma biały kolor skóry? Z 30%? Może trochę więcej. Będziesz się odwoływał do historii kontynentu i tak ma być bo tak było 1000 lat temu? No ja #!$%@?, świat się zmienia i ludność też - jakie do #!$%@? nędzy ma znaczenie jaki kto ma kolor skóry?

Co do zdjęcia to raczej mi chodziło o jego prawą część ale rozumiem, że to dla Ciebie niewygodne, więc to
  • Odpowiedz
@urojony_uzurpator: O czym pieprzysz? Biali w Europie 30%? ech.."Europa to kontynent, który jest zamieszkały przez tubylców o białym kolorze skóry, to historia, reszta to element napływowy''. Fałsz? "Aczkolwiek śmierć wrogom ojczyzny uważasz za złe? Ojczyzna to też twoja matka, brat , dziewczyna (żartowałem). Rozumiem że jak będą ci zabijać kogoś bliskiego , to wrzucisz to na snapa? Z tagiem #heheszki "? Odnieś się do wypowiedzi, nie wybieraj fragmentów.
  • Odpowiedz
Europa to kontynent, który jest zamieszkały przez tubylców o białym kolorze skóry, to historia, reszta to element napływowy


@Puter: tylko szkoda, że ten "element napływowy" to w tej chwili większość europejczyków. Miej też na uwadze, że białych ludzi na świecie (także w europie) jest i będzie coraz mniej. To teraz mamy wszystkich pozabijać zgodnie z hasłem "Europa będzie albo biała albo bezludna"? Rozumiem, że lepiej unicestwić ludzkość niż by mieli
  • Odpowiedz
Nie wiem skąd masz dane że element napływowy to większość, bo z tego co wiem to max we Francji ok. 15 %. Hmm, niezła większość...Poza tym dalej wyrywasz kawałki wypowiedzi, nie piszesz nic konkretnego."Czy to, że ktoś jest wrogiem to oznacza, że chce mnie zabić? Albo zrobić mi krzywdę. Jakie przejawy agresji na naszą ojczyznę w ostatnich 30 latach odnotowałeś? Do kogo się odnosi to hasło "Śmierć wrogom ojczyzny"? Bardzo chciałbym wiedzieć,
  • Odpowiedz
@Puter: Ale pod uwagę, że rdzennie białych, czyli tych "tubylców o białym kolorze skóry", tych "rdzennych" europejczyków to jest bardzo niewielu. Zobacz wokół siebie ile ludzi ma ewidentnie "nieeuropejską" urodę - ilu ma trochę inny odcień skóry niż biały. W żyłach znacznej większości Europejczyków płynie krew tego "elementu napływowowego" W jaki sposób oceniać, kto jest "biały" a kto nie? Ile kobiet europejskich ma dzieci z imigrantami? No błagam cię człowieku, nie kompromituj się - w jaki sposób chcesz realizować hasła "Europa będzie biała albo bezludna" - wytłumacz mi to proszę.

Hasło "śmierć wrogom ojczyzny" na marszu z okazji święta niepodległości w Polsce odnosi się do sprawców zamachów w Paryżu? Fuck logic XD

paść z bronią i strzelać jak do kaczek ( Paryż), albo rozjechać ciężarówką- no to już cała Europa
  • Odpowiedz
@urojony_uzurpator:" Ale pod uwagę, że rdzennie białych, czyli tych "tubylców o białym kolorze skóry", tych "rdzennych" europejczyków to jest bardzo niewielu. Zobacz wokół siebie ile ludzi ma ewidentnie "nieeuropejską" urodę - ilu ma trochę inny odcień skóry niż biały. W żyłach znacznej większości Europejczyków płynie krew tego "elementu napływowowego" W jaki sposób oceniać, kto jest "biały" a kto nie? Ile kobiet europejskich ma dzieci z imigrantami? No błagam cię człowieku,
  • Odpowiedz
@urojony_uzurpator: Nie jestem narodowcem tu się mylisz, narodowców i antynarodowców mam za takich samych debili.Chodzi mi o fakty. O racjonalne myślenie. Czasami spróbuj, to nie boli, nie wszyscy sieją propagandę jak ty. Również pozdrawiam. A przy okazji, naprawdę nie widzę jakoś za dużo ludzi o innej karnacji za dużo, wręcz powiedziałbym że jeśli już to albo Cygan , albo ktoś ze wschodu Rosji. te 70%
  • Odpowiedz