Wpis z mikrobloga

Pamiętacie czaty Tlenowe? Kurcze, początki internetów, dzieci neostrady ;) Oczywiście się tam siedziało godzinami i gadało o niczym. Tam też był podział na kolorowych, czarni - wiadomo, zwykli userzy, zieloni moderatorzy, czerwoni to opiekunowie pokojów, a fioletowi to administratorzy. Kiedyś ktoś wymyślił, że odpowiednio dobierając znaki w niku można wpłynąć na jego kolor, ile było zabawy jak się z "fioletowego" nika pisało xD Wszyscy byli tacy uprzejmi i grzeczni nagle xD Ehhh, ale to se ne vrati pane Havranek...

#gownowpis #czat #tlen #nostalgia
  • 36
  • Odpowiedz
@mamFAJNYnick: To nie wiem. Niebieskiego nigdy nie widziałam na czatach tlenowych, jestem tego pewna. Chyba, że też ze znakami w niku pokombinowałeś. Wtedy to możliwe, ale to było widać tylko w oknie czata a nie na liście ników w pokoju.
  • Odpowiedz
@xandra: Tlen to wcale nie były takie początki. Co nie zmienia faktu, że miło powspominać :-)
W dodatku potem mieli bardzo fajny komunikator którego używałem bardzo długo zamiast gadu-gadu, a kilku najbliższych ziomków i tak miało tlena i dało się gadać jak serwery gg padały. Obsługiwał siebie, gadu-gadu, jabbera i ten komunikator od googla. Trzeba było mieć specjalną wtyczkę, żeby dobrze działało przesyłanei plików z gg. Nie mówiąc już o kilkukrotnie
  • Odpowiedz
@chwed: Fakt, komunikator też był. Nawet jeszcze mam tam konto, tzn na o2 teraz. Dopisałam do gmaila, sam spam przychodzi, a znajomych niestety już nie widzę z tamtych czasów ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@xandra: Mi wywalili konto po kilkunastu latach bez powodu... (°°
...a miałem taki fajny 5 literowy nick bez żadnych cyferek...
Także aktualnie jestem zdania: #!$%@?ć o2.pl . Spam to tam rzeczywiście był ponadprzeciętny :-)
  • Odpowiedz