Wpis z mikrobloga

Pamięta ktoś albo gra ktoś jeszcze w grę Combat arms ? Swego czasu była bardzo popularna. Teraz twórcy z racji hajsu z broni ( której było strasznie dużo i wszystko za prawdziwy hajs, czysty pay to win ) teraz zrezygnowali z tego modelu biznesowego, grę odnowili, i wyłączyli sklep z NX,ami. A na dodatek można każdą broń kupić za pieniądze zarobione w grze.

Ciekawe czemu posunęli się aż do takiego zabiegu na dość grywalnym FPS,ie ( deklarowali że jest 6 milionów graczy )

#combatarms #fps #gry #gimbynieznajo #pc
Pobierz gadatos - Pamięta ktoś albo gra ktoś jeszcze w grę Combat arms ? Swego czasu była bar...
źródło: comment_6TL7waiG8NL6GIwDBv6s2hsc8NJQ2FH9.jpg
  • 13
@gadatos: ehh oil rig... grałem w to przed cs:go xD zbiorowisko turków i niemców nieumiejących angielskiego... chciałem wrócić do gierki, ale trzeba było konto przenosić na jakieś globalne, nawet nie mogłem tego zrobić bo nie miałem dostępu do emailu i całe konto poszło się #!$%@?ć (pisałem już do supportu, ale olali mnie xD)
@przemax: beka z supportu i z tej gry xD konto zakładałem z 8 lat temu i oczywiście że wpisałem nie moje dane, a oni chcą mojego dowodu osobistego xDDDD niby teraz całkowicie przerobili gierkę, ktoś próbował?
Teraz twórcy z racji hajsu z broni ( której było strasznie dużo i wszystko za prawdziwy hajs, czysty pay to win ) teraz zrezygnowali z tego modelu biznesowego, grę odnowili, i wyłączyli sklep z NX,ami. A na dodatek można każdą broń kupić za pieniądze zarobione w grze.


@gadatos: To dlatego, że gra została sprzedana firmie Valofe. Za kilka dni będzie migracja. Latem była ogromna aktualizacja, która tylko pogorszyła sytuację i wielu
Pobierz Harkonnen - > Teraz twórcy z racji hajsu z broni ( której było strasznie dużo i wszys...
źródło: comment_FHsOGgO9VJ72thFDxeGEgMaofR6G11YG.jpg
Mixpole z tymi wszystkimi ludźmi, tak mi cholernie szkoda tej gry. Aż się łezka w oku kręci. Szkoda że tak ją popsuli. Wątpię że valofe zdoła powrócić grę chociaż trochę ale życzę im jak najlepiej..