Wpis z mikrobloga

Spotykam się z różowa. Jestem z nią w sumie 2miesiace. Jednak ona łazi na jakieś imprezy studenckie. Niby mi mówi jednak mi się to nie podoba. Byliśmy razem na innych i było spoko jednak czemu są takie na które chodzi sama? Bardzo boli ja ze jej nie ufam. Dziewczyna porządna i wiem że każdy powinien mieć swoje życie ale czy to normalne że idzie się na imprezę bez swojej połówki? Kazdy facet by się zastanawiał. W sumie była przez to awantura i chyba wszystko padnie.. A wy co o tym myślicie? #zwiazki #rozowepaski
  • 107
  • Odpowiedz
@OzaweNakashi: ja bym jej na Twoim miejscu podziękował, że mnie nie zabiera na jakieś gównoimprezy ze studenciakami xD

Jak ma Cię zdradzić to Cię zdradzi i po drodze do kościoła. Przestań jej zatruwać życie swoimi mizoginistycznymi projekcjami.
  • Odpowiedz
@OzaweNakashi: xDDDDDD

Już rozumiem, czemu się boisz o swoją dziewczynę. Ale to tym bardziej się nie przejmuj, bo nawet jakbyś był z nią na imprezie to i tak byś nie zareagował, gdyby ktoś chciał ją puknąć. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

typowa beta jest typowa
  • Odpowiedz
@OzaweNakashi stary pomyśl, chcesz zerwac z dziewczyna bo chce czasem sama pójść na tance? a jak ty będziesz szedl z kolegami na mecz, cokolwiek to jej tez ma #!$%@? ze w pobliżu będą kobiety? zaufanie to podstawa. Sam mowisz ze laska na seksy zbyt wstydliwa to myślisz ze co ona #!$%@? w tych klubach robi?'PUSZCZA SIE?
  • Odpowiedz