Wpis z mikrobloga

Ale bym sobie pojechał na takie wakacje na mazury do babci i dziadka na działkę... w tym roku pierwszy raz dojechałem tam samochodem jako kierowca w ramach wakacji pomiędzy liceum a studiami... a jak dziś pamiętam jak za sześcioletniego urwipołcia brałem swoje czerwone krzesełko i siadałem na tarasie wsł#!$%@?ąc się w wieczorynkę lecącą w radiu (nie było tam wtedy telewizora)
Do dzisiaj ten krótki dżingiel wywołuje u mnie bardzo silną nostalgię związaną z moim beztroskim okresem dzieciństwa... i te codzienne kąpiele w jeziorze oraz czekanie z dziadkiem przy ognisku do nocy aż na niebie będzie widać "sputniki"(wyglądające jak gwiazdy, ruszające się kropeczki)... Zostawiłem tam kawał swojego życia, nie tylko z dzieciństwa, ale też pierwsze zauroczenie, wiele przygód z dzieciakami z lokalnej wsi... naprawdę jestem wdzięczny losowi za tak wspaniale i wyjątkowe wspomnienia, ach... mazury...
#nostalgia #mazury #wspominajzwykopem
  • 2
@BAJPA: dzięki! kilkanaście kilometrów od ełku, totalne zadupie, fantastyczna okolica!
Chyba dzisiaj podzielę się krótką historyjką z "tamtych czasów", bo jak wczoraj o tym rozmyślałem to nawet książkę można napisać z tych wszystkich przygód ( ͡° ͜ʖ ͡°)