Wpis z mikrobloga

W sumie sam jestem zaskoczony jak wsiąkłem w „Stranger Things”. Nie mam w zwyczaju brać seriali na raz, a ten oglądałem przy każdej wolnej chwili. Dlaczego tak późno? Przecież tylu ludzi zachwycało się tą produkcją. Ano dlatego, że wkręciłem sobie, że to zapewne coś w stylu „Czy boisz się ciemności?” i zwyczajnie jestem na to za stary. Ale tylu DOROSŁYCH ludzi się nim zachwycało! No tak, tylko że są też dorośli ludzie, którzy są fanami anime, mangi, a do tego wiedzą, czym różni się jedno od drugiego. Obawiałem się, że wpadnę na coś zrobionego specjalnie dla takich nerdów, no bo to przecież serial z dzieciakami w roli głównej. Ło panie, jak wszedłem na stereotypowe pole.

Polecam wam ten mało znany serial ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

#paranafilm #strangerthings #seriale
Pobierz Paranafilm - W sumie sam jestem zaskoczony jak wsiąkłem w „Stranger Things”. Nie mam ...
źródło: comment_7wval690gwgnjx1MgmohHzlgay0HmA46.jpg
  • 7
@Para_na_film: Pierwszy sezon obejrzałem cały. Ale bez ciar. Coś nowego w serialach po prostu + fajna muza co odcinek. Drugi sezon #!$%@?łem po 4 odcinkach. Nie wiem o co cały ten hype. Ale i tak długo nie pożyję a jeden widz w tą czy w tą im różnicy nie zrobi :D