Wpis z mikrobloga

Mirabelki i Mireczki,

Zapraszam Was dzisiaj na 37 kilometrów wędrówki po ośnieżonych Tatrach. Nie będę dłużej wprowadzał… to trzeba zobaczyć!

Link do znaleziska: https://www.wykop.pl/link/4017601/niewyslowione-bogactwo-tatr-czyli-przez-tatry-zachodnie-w-tatry-wysokie/

Pozdrawiam i z góry dziękuję wszystkim wykopującym, ale to nie wszystko!

Uwaga!!!
Przy okazji tego wpisu mam dla Was małe #rozdajo. Wśród osób plusujących ten wpis wylosuję jeszcze dzisiaj wieczorem na mirkorandom 4 różne mapy Tatr Wydawnictwa Compass:
1. Tatry Polskie,
2. Tatry Polskie - orientacja południowa,
3. Tatry Polskie i Słowackie,
4. Podhale. Tatry, Orawa, Spisz
Wylosuję 4 osoby. Kolejność losowania zadecyduje o przyznanych tym osobom mapom. Zachęcam do wzięcia udziału i życzę powodzenia!

Poniżej wołam osoby, które wyraziły chęć otrzymywania powiadomień o nowych wpisach. Jeśli ktoś chciałby dopisać się do listy, proszę o wiadomość w PW. Ewentualnie zachęcam do obserwacji pierwszego tagu, którym opatrzone zostało linkowane znalezisko (tag autorski).

Dodatkowe tagi: #turystyka, #gruparatowaniapoziomu, #ciekawostki, #przyroda, #geografia, #tatry, #polska, #slowacja, #europa #mapy #konkurs #zadarmo
P.....l - Mirabelki i Mireczki,

Zapraszam Was dzisiaj na 37 kilometrów wędrówki po...

źródło: comment_oiu5FNsztESrNo8LKE5OBZiyCDCyVY7y.jpg

Pobierz
  • 26
@ArekJ: Jeśli się cykasz, to na siłę nie ma co się pchać wyżej. W newralgicznym momencie mogą Ci wtedy zmięknąć nogi i albo będziesz miał problem z zejściem albo stanie się coś gorszego. Z dołu góry też ładnie wyglądają ;)
Jako, że wpis nadal jest plusowany, to nie wyłaniam jeszcze zwycięzców konkursu. Niemniej jednak zapowiedziałem, że zrobię to dzisiaj, więc przyjmijmy, że konkurs trwa do 23:00.