Wpis z mikrobloga

Wczoraj przyszła do mnie opaska #xiaomi #miband2 z #gearbest z okrągłym pulsometrem. Mierzy ok podczas spoczynku ale podczas wysiłku próba zarejestrowania tętna kończy się przeważnie błędem i dopiero powiedzmy 3cia próba pokazuje wynik. Bateria.... Dostałem o godzinie 12 opaskę naładowałem do pełna o 22 miałem 80%, dzisiaj rano zostało mi tylko 40%. Wczoraj bawiłem się nią cały dzień i zużyła tylko 20% a przy bezczynności w nocy 8 godzin 40%. Zaznaczam że mierzenie pulsu było wyłączone w nocy. Napisałem do supportu gearbest.
Robiliście coś z tą sytuacją ?
  • 43
  • Odpowiedz
@Piootreek: do tego jeszcze to:

4. Is the white box Mi band 2 the genuine official product?

Yes. Xiaomi has released its Mi band 2 in two different colored boxes: brown and white. The white box is the new design package. If you are genuinely worried about this, you can scan the QR code or download Mi Fit application from the Xiaomi / Android / Google Play / Apple stores. If
  • Odpowiedz
@Piootreek: co do wersji global:

Note:

Official global version of Xiaomi products is what xiaomi especially made for overseas mi fans. The differences of it as follows:

1, Packages are with English introduction and CE Certified.

2, English and Chinese Manual.

3, More Stable performance as its server based abroad.

4, All text shown on screen is English.
  • Odpowiedz
jak nie zepsute jak bateria trzyma dzień a pulsometr działa tylko w teorii? Przecież to urządzenie w takiej wersji jest bezużyteczne i nie spełnia swojego zadania
@Andczej:
  • Odpowiedz
@krokof: czytasz co ja napisałem czy tylko klepiesz w klawiature?

to jest inna wersja, nie jest zepsuta ona taka jest i tyle, to że nie spełnia warunków technicznych to wynik nie zepsucia ale właśnie innej wersji
  • Odpowiedz
@krokof: wiec reklamuj je jako uszkodzone. Piszac tutaj nikt nic nie ugra, sama sie opaska nie naprawi.
Ja zmowilem 6 opasek. Kazda przetestuje. Jak nie beda dzialaly jak trzeba to bede reklamowal przez support albo paypal.

Do tego profil GearBest z wykopu juz sie powinien tym zajac bo czeka ich lawina reklamacji.
  • Odpowiedz
@Andczej: oczywiście, że czytam a co ty taki pobudzony? Zamówiłem opaskę w której bateria powinna trzymać 2 tygodnie, a pulsometr działać powinien dość poprawnie więc jak otrzymuje coś co nie działa jest po prostu zepsute i tak to reklamuje.
  • Odpowiedz
  • 0
Pytanie, czy wyświetla Wam informacje kto aktualnie dzwoni ? Znalazłem w necie jakaś instrukcje zmieniam na angielski działa ale jak wracam na polski przestaje wyświetlać
  • Odpowiedz
@Andczej: wątpie czy Xiaomi by wypuscilo na jakis rynek taki badziew.

Oto strona Mi Band 2 wersji dla indii.
http://www.mi.com/in/miband2/

Jest informacja na dole "20 days battery life".

Wydaje mi sie ze to co widzimy to zla partia od Xiaomi. Zmienili czujnik, zrobili moze jakis inne zmiany i wyszledl badziew. Dla mnie to jest uszkodzony towar a nie jakas dupna wersje na jakis rynek.
Przeciez jest oficjalna informacja ze Xiaomi zmienilo
  • Odpowiedz