Wpis z mikrobloga

Jak dobrze pomagać! I jak łatwo zrobić komuś dzień!
#czujedobrzeczlowiek

Jechałam dziś tramwajem z niewidomym Panem. W rękach trzymał ten charakterystyczny kij, miał strasznie dużą walizkę, na ramionach jeszcze jakiś turystyczny plecak. Niespodziewanie tramwaj zatrzymał się na środku sporego skrzyżowania, w dodatku ruchliwego, a motorniczy przekazał wspaniałą nowinę o problemach z siecią, więc wysiadka.

Podeszłam do tego niewidomego Pana i zapytałam czy pomóc mu z walizką przy wysiadaniu.
Zmieszał się.

- Chyba dam radę... Nie musi Pani się tak poświęca....aaaa właściwie, czemu nie! Uwaga, strasznie ciężka.

Faktycznie, chyba wiózł kamienie. Ostatecznie udało mi się wynieść walizkę, pomóc mu wyjść z tramwaju, przeprowadzić go pod rękę na ruchliwej ulicy i zaprowadzić pod najbliższy przystanek autobusowy.

I gdy tak maszerował ze mną pod rękę, razem z tym kijem, plecakiem i całym swoim tobołkiem, był tak rozpromieniony i szczęśliwy, że naładował mnie dobrocią na cały dzień. Na koniec tej wycieczki życzył mi miłego dnia i powiedział... że ładnie pachnę. :D PADŁAM!

#dziendobry #pomagajzwykopem #coolstory
camerondiaz - Jak dobrze pomagać! I jak łatwo zrobić komuś dzień! 
#czujedobrzeczlow...

źródło: comment_D4ebVPHAl7iINZ334x9uAtZPGJoKbdVP.jpg

Pobierz
  • 37
  • Odpowiedz
@camerondiaz: ja noszę okulary ale też mam wyostrzony węch. znam zapach znajomych i czuję go i rozpoznaję gdy wchodzę do ich pokojów albo rozmawiam. dosyć zabawne to, inni pewnie tego nie rozumieją. raz się koszulki na wuefie pomieszały, ja powąchałem i oddałem gościowi jego koszulkę xD niepotrzebnie bo ją poznał w międzyczasie po metce a ja wyszedłem na #!$%@?.
bardzo lubię zapach niektórych swoich koleżanek, jak mówię im coś na ucho
  • Odpowiedz