Wpis z mikrobloga

Mirasy, moja Lumia wyzionęła ducha. Czas kupić telefon.

Budżet to załóżmy 700 peelenów. Interesuje mnie wszystko, co nie ma Androshita - nie musi to być smartfon. Wyjątkiem są Nokie, łyknę w każdej postaci, nawet Andgówno przeżyję. Pytanie, czy warto?

Walić nocną, taguję.

  • 13
@MaddoxX1911: 650. Wyświetlacz w #!$%@?, szkoda właściwie całkowita - w serwisie pół roku temu po zbiciu samej szybki wołali 400 za wymianę kompletu, a nowy telefon kosztował 550. A że i tak ostatnio nie zachowywał się do końca jak powinien, to nie zamierzam go reanimować.
@ViperJay: Niestety przez to co MS #!$%@? po zmianie CEO nie ma już wyjścia i trzeba iOS/Android :/ Ja sam mam jeszcze L830 ale jako właściwie drugi telefon (choć typowo telefon) a jako 'współczesny' Xperia XA i ten właśnie polecam ALE jeśli faktycznie chcesz Nokie to sprawdź 5 i 6. Gdyby nie 1,5 roku temu Sony to dziś brałbym właśnie to, kuzynce poleciłem niedawno i zachwycona.
@ViperJay Sony już nie ma nic wspólnego z tymi dawnymi problemami na szczęście.

Pytasz o Surface Phone więc chyba nie śledzisz dramatów wokół mobilnego Windowsa: odkąd pojawił się nowy prezes-Hindus to MS zarzuciło kompletnie dział mobilny, wykupili cześć Nokii tylko po to żeby wszystko co z mobile zlikwidować po czym oprócz kilku syfnych Lumii od MS cisza aż do momentu gdy oznajmili że koniec i przyznali że nawet z aplikacjami nie dali
@ViperJay To jest właśnie bardzo poplątane, niby to ma być na ARM ale MS i w tej kwestii grubo ucichł. Wiadomo że tam raczej ma być pełny Windows (i o to chodzi z końcem Mobile) ale jak wspominałem co z tego skoro to będzie ani tablet, ani laptop ani telefon. Co z tego bo bez mobilnych aplikacji przez to co polikwidowali dotąd :/

Sam się na to grzeję bardzo ale kurde jakoś