Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mój #rozowypasek najprawdopodobniej ma #dda #psychologia Jej ojciec był alkoholikiem, umarł 2 lata temu. Niestety zaobserwowałem u niej takie zachowania:
1. jest bardzo konfliktowa i butna. Cały czas doszukuje się czegoś, na co może naskoczyć.Nie zwraca uwagi na dobre rzeczy tylko złe.
2. jest mściwa i złośliwa. Nie potrafi powiedzieć tego wprost, tylko gra w gierki (a ja mam się domyśleć o co chodzi).
3. nie umie prosić, tylko jest żądanie. To kolejna jej cecha.
4. nie umie się troszczyć o drugą osobę,
5. I nie wiem co mam robić... Rzucić ja? #pytanie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 16
  • Odpowiedz
1. jest bardzo konfliktowa i butna. Cały czas doszukuje się czegoś, na co może naskoczyć.Nie zwraca uwagi na dobre rzeczy tylko złe.


@AnonimoweMirkoWyznania: Twoja dziewczyna wychowala sie w wlasnie w takiej niestabilnej, konfliktowej atmosferze przepelnionej agresja, zloscia, wybuchem negatywnych emocji - w zwiazku z tym ona tak pojmuje stosunki miedzyludzkie, zwiazek i bliskosc.
Spokoj, stabilizacja, zaufanie, przewidywalnosc jest dla niej czyms nieznanym. A jak zwykle reaguje czlowiek gdy jest postawiony w nieznanym dla niego srodowisku i sytuacji ? Czuje sie nieswojo i probuje sprowadzic to do swojego parteru, do regul ktore pojmuje.

2. jest mściwa i złośliwa. Nie potrafi powiedzieć tego wprost, tylko gra w gierki (a ja mam się domyśleć o
  • Odpowiedz
Po pierwsze przeczytaj sobie książki o toksycznych ludziach, ja wiem, że serce podpowiada Ci i gmatwa ale przeczytaj jakie zachowania są toksyczne i na które należy zwrócić szczególną uwagę.

Po drugie najważniejszy jesteś Ty i Twoje szczęście, nie jej, nie baw się w ratowanie i wyciąganie jej z tego, chyba, że jesteś człowiekiem dobrej woli i wiesz jak to zrobić, ale w skrócie -> spraw by poszła do psychologa, sam nie ogarniesz.

Nie rezygnuj ze swoich potrzeb i nie pozwalaj na przekraczanie granic, znaj swoje granice, gdzie jej zachowanie jest nie w porządku dla Ciebie i patrz jak często przekracza granice.

Ale
  • Odpowiedz