Wpis z mikrobloga

Hehe omamieni przez Rogera Ver potracili majątki na BCH a kto spokojnie obstawia BTC Bitcoin core to zawsze na plusie ostatecznie.
#bitcoin #bch #kryptowaluty

Czekam na następną pompę aby shortować chińskiego "Bitcoina" scentralizowanego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MaybeTomorrow: Bitcoin miał ath 3 dni temu, jak zawsze przebije je kilkukrotnie za jakiś czas.

Jest tak bo ma dobrych developerow oraz nie zgadza się na centralizację jak BCH.
  • Odpowiedz
@filip34: rozwiązanie to LN. Dlatego są świetni że to wybrali a nie populizm i X8 czy X2 (czyli ok x3.6 w stosunku do limitu z przed 3 miesięcy) które problem rozwiąże... Na chwilę a kosztem centralizacji.

Zresztą już i tak powiększyli limit do ok x1.8 a większość osób tego nie używa, sam widzisz. Żeby używać to płać z portfela z segwit.
  • Odpowiedz
@zsmtop: LN jest pieśnią przyszłości, tak naprawdę kiedy to realnie zacznie funkcjonować nie wie nikt. segwit działa, ale zmuś giełdy do wprowadzenia adresów segwitowych nie mówiąc już o portfelach - na androida jest jakiś obsługujący segwita?
  • Odpowiedz
@zsmtop: @filip34: electrum z segwitem działa na andridzie świetnie i to z nowym formatem adresów. Jestem pod wrażeniem zaspół Electrum spisał się na medal, są lepsi od Mycelium a szkoda, lubiłem Mycelium ale musiałem porzucić przez brak segwita.
  • Odpowiedz
podobno samurai będzie spoko


@zsmtop: wciąż alfa z błędami a segwit w starym formacie z 3 na początku, przydałoby się też Bech32

A ten electrum na Android to ma segwit też w pracy z trezorem?


@zsmtop: niestety nie to byłoby idealnie na to czekam ale pewnie Mycelium wreszcie wprowadzi segwit to wrócę.
  • Odpowiedz