Wpis z mikrobloga

Kto wczoraj wyslal sobie na bitbay PLNy, dostał je dziś podwójnie. Czyli wyslales 10 tys, na koncie masz 2x10 tys. Uwaga - to nie promocja - to ponoć błąd banku. Za dodatkową kasę można kupić krypto albo wypłacić. Nie wiem, jak oni to ogarną, ale mysle, ze beda mieli poważny problem...
#kryptowaluty #bitbay
  • 14
@badtek: Ah, to dlatego kurs Dasha tak wystrzelił wczoraj :)
Właśnie dlatego finalnie zrezygnowałem z przerzucania Dashów z Bittrexa na Bitbay (100% zysku w parę minut), bo przypuszczałem, że ktoś im tam kasę dodrukował ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@badtek: Lepiej takiej kasy nie ruszać. Już były w tv kiedyś historie "geniuszy", którzy masowo wypłacali kasę z bankomatu i ją wydawali bo odkryli, że zamiast banknotów 50 zł wydawał setki (albo 200 zamiast 100). Oczywiście musieli później wszystko oddać + mieli jakieś zarzuty, bo sąd nie uwierzył, że nagle cała rodzina zaczęła wypłacać hajs i nie zauważyli, że dostali więcej.
Nieuzasadnione wzbogacenie się. Jej na to paragraf.


@Koryntiusz: to nie takie proste do udowodnienia, szczegolnie, że weryfikacja nie jest wymagana, sądy pojęcia nie mają co to kryptowaluta. Przeciez zawsze mozna powiedziec, ze to konto jakiegos dzieciaka, albo starego dziadka, słupa, a kapital z portfela wyslac w swiat. Mysle ze najrozsadniejsze rozwiazanie dla uczciwych ludzie, to zabrac co swoje z bitbay na inny porfel, i zostawic tylko te nadplate...
to nie takie proste do udowodnienia, szczegolnie, że weryfikacja nie jest wymagana, sądy pojęcia nie mają co to kryptowaluta. Przeciez zawsze mozna powiedziec, ze to konto jakiegos dzieciaka, albo starego dziadka, słupa, a kapital z portfela wyslac w swiat.


@badtek: Tja, szczególnie jak robiłeś przelew z własnego konta (ʘʘ)
A sąd nie musi wiedzieć co kryptowaluta, dodatkowa kasa przyszła w złotówkach.
Tja, szczególnie jak robiłeś przelew z własnego konta (ʘʘ)


@Koryntiusz: no tak, ale to dotyczy uczciwych, którzy nie rusza tej kasy. Myslisz, ze wszyscy tam sa tacy, że swoje ciężkozarobione pieniądze, ze swojego konta tam przelewaja?