Wpis z mikrobloga

Tyle lat już nie grałem w mietka, że pora przekazać moją starożytną postać innemu mirko bohaterowi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Lv. 77, ale wbiłem kiedyś w 10 dni! To tak chyba dobrze bym powiedział? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
W is'ie zostało z kilkaset tych smoczych znaków, na postaci jest smoczek z is'a na kilka dni i na jeszcze innym serwie jest smoczek na 7 dni nówka sztuka.
Skille jak z gówna silne m7 i takie tam..

#rozdajo postać w #metin2 czyli taki staroświeckie #mmorpg #mmo #gry

Oczywiście zasady jak w każdym innym rozdajo > plus > mirkorandom > i wyniki w środę o 20:00 15.11.2017 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#jednaosobawygrapostacwmetin2zpoziomem77iskilamizdupyeloipowodzeniaahaimamnadziejezepostacwygrapoteznybohaterktoryzaopiekujesiemojapostacidzienkiaijeszczejednopostacoczywisciebezeqboniemamsprzedalemnaallegroizarobilemokolo3kdzienkujedobranoc
K.....a - Tyle lat już nie grałem w mietka, że pora przekazać moją starożytną postać ...

źródło: comment_KzaShzmAgd9mrwPtA6ZUHq1zg0mUueu5.jpg

Pobierz
  • 37
  • Odpowiedz
  • 0
@Korea w 10 dni 77 ? Samemu raczej niemożliwe chyba że miałeś isa i przygotowane Eq. Ale zakładam że przepustką i pająki V2 i expiles druga postacią. Btw jaki serwer przed fuzją?
  • Odpowiedz
@Sash_a: Sam z full is'em i yangami z aledrogo to oczywiste ( ͡° ͜ʖ ͡°)

przed fuzją nie wiem, bo nie pamiętam, które to konto, a mam jeszcze kilka z wyższymi lv muszę poszukać
  • Odpowiedz
@Korea: eh miałem dawno temu woja lvl 64 na feniksie ale przestałem expić bo już za duży grind był xD pamiętam tę podjarkę gimbów jak zobaczyli fubu xD Good old times
  • Odpowiedz