Wpis z mikrobloga

@Cheater: W żadnym razie nie chodzi o niezgodność z poglądami. Każdy ma prawo do swoich. Moja niechęć do tego użytkownika wynika tylko i wyłącznie z jego toksycznej aktywności oraz powiązań ze szkodliwymi z punktu widzenia interesu RP organizacjami. Propagowanie międzygalaktycznego żydowskiego spisku i jawna działalność na rzecz politycznego interesu Federacji Rosyjskiej, to działania, przez które uważam go za szkodliwego.
@Cheater: Chociażby o Wiernych Polsce Suwerennej. Polecam wejść na ich stronę i zapoznać się z tym promowanymi tam hasłami i organizacjami. Nowa Zadruga, Partia Zmiana, Obóz Wielkiej Polski, Wszechsłowiańskie sojusze, Nacjonalistyczno-patriotyczne siły Rosji i tym podobne. Pod przykrywką haseł takich jak narodowy, suwerenny, Polska i inny punkt widzenia mamy promowanie tylko i wyłącznie rosyjskiego punktu widzenia.


@Wolny_Polak_Patriota_Prawdziwy: Więcej kultury, mniej agresji i przekleństw to może porozmawiamy.
@Cheater: np jacy to użytkownicy? Bo jak dla mnie stalinowki komunista dla którego wzorem jest Korea Północna a w Katyniu rozstrzelano więźnoów bo fikali jest na czele stawki.
https://www.wykop.pl/link/3415195/ama-wykopowicz-patriota-i-bojownik/
Nie mówiąc już ciagłym oskarżaniu wszystkich którzy nie płacza za komuna oraz Armia Zzerwoną o syjonim i antypolonizm.
Serio cie dziwi że jakaś karykatura moczarowca nie znajduje na tym forum poklasku?
@Cheater: Nie chcę, za dużo czasu bym marnował, a ten ostatnio cenie jak nigdy dotąd. Nie będę Cię też przekonywać, masz swój rozum. Niemniej zgadzam się z tym co napisał zarówno roerich jak i miniu30
@Cheater: Cóż w przypadku partii, które nie mają jasno sprecyzowanego programu a jedynie przedstawiają zarys swojego stanowiska na różne tematy, trzeba czytać między wierszami i zwracać uwagę na osoby i środowiska związane z taką partią oraz ich działania. Zmiana jest jawnie prorosyjskim ugrupowaniem, promującym polityczne interesy Federacji Rosyjskiej i negującym naszą przynależność do wspólnoty euroatlantyckiej. Uważam to za szkodliwe, a z doświadczenia dobrze wiemy jak kończy się dla nas drużba z