Wpis z mikrobloga

#vozilla #!$%@?ŁO XDDD

Niedziela, ładna pogoda, mały ruch we #wroclaw więc uznałem, że pożyczę sobie auto z Vozilli.
Nie podpinałem karty, miałem wpłacone 10 zł na skarbonce i kod rabatowy na 50 zł.
Pierwszy przejazd się udał, zaparkowałem na nieuczęszczanej osiedlowej uliczce, wpadłem do znajomej chwilę pogadać, wychodzę od niej i przy próbie pożyczenia auta "brak wystarczających środków na koncie" XDDDD
Dzwonię do nich i pytam co się odjaniepawliło, a babka mówi, że pobrało mi 1 zł ze skarbonki i resztę z kodu rabatowego, więc ją pytam jak mam pożyczyć auto, skoro nie mam pełnych 10 zł na skarbonce - "wie pan, za kilka minut ktoś oddzwoni, weryfikujemy to".
Nikt nie zadzwonił, więc spytałem czy podpięcie karty pomoże "tak, jasne, weryfikuje natychmiast i od razu można jeździć".
Ok karta podpięta, czekam 5 min na weryfikację, w apce banku widać ściągnięte 1 zł, ale w ich apce wciąż"w trakcie realizacji". Akurat minęło 20 minut od momentu, gdy chciałem wypożyczyć auto i natrafiłem na "problem", ale spoko poczekam kilka minut.
Wtem telefon - dzwoni support Vozilli z informacją, że "tak jest to skonstruowane, że każde wypożyczenie pobiera 1 zł z konta głównego (skarbonka/karta), a resztę z kodu rabatowego, bo gdyby wszystko szło z rabatu, to wg US byłaby to darowizna i musiałby Pan się z tego rozliczyć".
Pytam go gdzie to jest w regulaminie!!! "No wie pan, jest pan pierwszą osobą, która na to zwróciła uwagę, nikomu to nie przeszkadzało do tej pory, a poza tym widać ktoś to przeoczył".

Ludzie trzymajcie mnie - iluś pracowników Vozilli, miejskich urzędników, prawników (którzy za darmo nie pisali regulaminu) pominęli tak istotną kwestię?
W jaki #!$%@? sposób mam ruszyć autem skoro mam 9 zł na skarbonce i ok.45 rabatowych i JAKIM PRAWEM niezgodnie z regulaminem pobiera mi $$ z konta głównego, skoro miało pobierać z rabatowego.
Odpowiedź mnie zwaliła z nóg "no ale może Pan przejechać za te 50 zł aż 100 minut".
NO NIE BARDZO BO BEZ 10 ZŁ NA SKARBONCE NIE RUSZĘ.

A w międzyczasie w trakcie oczekiwania na weryfikację karty jakiś brodaty #!$%@? podszedł i bezczelnie #!$%@?ł mi sprzed nosa Vozillę, którą powinienem móc pożyczyć 30 minut wcześniej, gdyby nie nieregulaminowe zagrywki w postaci pobierania 1 zł z konta głównego.

Zatem mireczki - jeśli ktoś z Was ma kod rabatowy, to lepiej podepnijcie kartę, bo wpłacone 10 zł na skarbonkę nic Wam nie da, skoro po każdym przejeździe będziecie mieli mniej o 1 zł XDDD
PepeXD - #VOZILLA #!$%@?ŁO XDDD

Niedziela, ładna pogoda, mały ruch we #wroclaw wię...

źródło: comment_SDukrWjo4qBojuplfbAbj11TUIeNLX8T.jpg

Pobierz
  • 20
Trochę absurdalne i niezgodne z ich regulaminem XD

10.3. Enigma może przyznać Użytkownikowi kupony rabatowe na odrębnych zasadach, do wykorzystania w celu najmu Pojazdu. Kupony rabatowe nie podlegają wymianie na pieniądze. Zgromadzone przez Użytkownika w ramach kuponów rabatowych środki będą pobierane w pierwszej kolejności w celu zrealizowania płatności.


10.4. W przypadku braku wystarczających środków z kuponów rabatowych, Enigma pobierze należne opłaty ze środków zgromadzonych w Skarbonce.
PepeXD - Trochę absurdalne i niezgodne z ich regulaminem XD

 10.3. Enigma może przy...

źródło: comment_t7VlMWBa0fikDKNhDsFVvJanAcqlp1PL.jpg

Pobierz
@Charczoncy_wuj: czuć, że jest nowe, nic nie trzeszczy, nie puka, nie stuka. Szybko się nagrzewa, więc nie zmarzniemy w zimę. Wadą jest brak dywaników (dealer chciał za nie za dużo kasy), więc przy beznadziejnych warunkach atmosferycznych wykładzina będzie wkrótce wyglądała jak wyjęta psu z dupy.
Prowadzi się bardzo dobrze, szczególnie na buspasach XDD No i jak na takie autko z tego segmentu ma niezłego buta na światłach. Do szybkiego przemieszczenia się
Prowadzi się bardzo dobrze,


@PepeXD: Bez przesady. Nie wiem czy da się zmienić siłę wspomagania, ale ten Leaf którym jechałem miał tak #!$%@? w kosmos wspomaganie że było dosłownie 0 czucia kierownicy i 0 oporu. Tragedia. W ogóle nie czuć że kierownica połączona z kołami jest (kto wie, może i nie jest xD).