Wpis z mikrobloga

@c3po: wczoraj niewiele kupilem, bo najlepsze promocje przespalem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
w zadnym owczym pedzie, po prostu planowalem kupic te rzeczy wczesniej, ale ze byly realnie 50% tansze wczoraj, wraz z kuponami, to wolalem poczekac
  • Odpowiedz
@c3po: promocje wczoraj były kiepskie, kto kupował w ostatnich dwóch tygodniach w dużo lepszych promocjach (np halloween) na pewno widział, że wczorajsze ceny były wyższe.
  • Odpowiedz
@Miecz12 no to żeś mi teraz pojechał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
powinienem był chyba doprecyzować, że szkoda mi czasu i energii po to żeby zaoszczędzić kilka dolców, przy okazji wydając kilkadziesiąt więcej bo są promocje.
  • Odpowiedz
@c3po: akurat o 9 rano bylo kilka dobrych promocji na ktorych mogles kupic taniej fona o jakies 700zl, wcale nie trzeba siedziec 24h zeby wyrwac jakies okazje, wystarczy czasem przejrzec tag albo pepper i tam wszystko jest
  • Odpowiedz
@c3po: kupiłem 2 miesiące temu u chinczyka lampkę Vadera i walkie talkiex2, do dzisiaj nie dostałem, bo najpierw się okazało że nie mają na magazynie, teraz idzie wieki i trackingu nawet nie mam. A niech się walą. Nic 11.11 nie kupiłem i nie prędko kupię :)
  • Odpowiedz
@Djelon @martzuss Ja z takich lepszych promo kupiłem tylko wideorejestrator a118c za 15$. Wczoraj rozważałem tego cubota ale zdecydowałem się polować na drona składanego. Niestety się nie udało.
  • Odpowiedz