Wpis z mikrobloga

polazłem na #marszniepodleglosci w #wroclaw a tam jest taka sekta że o ja #!$%@?. i jak zawsze broniłem te marsze że to nie faszyści to już nigdy więcej xDDDD

jeszcze razaz - nigdy więcej xD w wielkim skrócie miało byc patriotyczne a tak naprawdę to #!$%@? sekta i darcie ryja. gest hitlerowski czy jak to się zwie widziałem po prostu za dużo razy (no ale trzeba przyznać że to pewnie nieliczne zjeby)

dziś chyba jestem z #neuropa bo dawno tak nie żenadłem. na marsz drugi raz nie ide

jedna ciekawostka - popularna kobita na youtube chyba z BNP (UK) była tam
  • 17
@KwadratowyPomidor2: Czego się po nich spodziewałeś? Ten Rybak którego jest nagłośnienie i auto jest typową psychoprawicą typ bezrobotny, bez wykształcenia i którego bodaj zostawiła żona. U mnie w mieście też kręcił dramy i palił wydrukowane portrety Merkel idąc na marszu ramię w ramię z NPD xD

Dobrze ich podsumował profil "działacz starszy stażem" cytuję:
Trzech nierozłącznych Polaków z krwi i kości jak trzy nierozłączne osoby boskie.

Marian - mięśnie
Rybak -
Pobierz AndrusZgc - @KwadratowyPomidor2: Czego się po nich spodziewałeś? Ten Rybak którego je...
źródło: comment_qnQgEGwhyLw8WlCkANqXtGyXP6hGAC6H.jpg
@KwadratowyPomidor2: Dawniej sam u siebie w mieście i całym regionie organizował marsze i naprawdę mase akcji od wykładów porpzez sprzątanie grobów, zbiórki darów ale odpuściłem bo zaczęły się kręcić wokół tego takie oszołomy od Kukiza czy Korwina, że głowa mała tu na marszu jest to samo i szkoda tracić czas. Za rok się trzeba wreszcie wybrać do Warszawy na 100 rocznicę i tyle, chociaż też biją mnie po oczach teksty o