Wpis z mikrobloga

Lista polecanych laptopów:

do 500 zł
do 1000 zł
do 1500 zł
do 2000 zł
do 2500 zł
do 3000 zł
do 3500 zł
do 4000 zł
do 4500 zł
do 5000 zł
do 6000 zł
Promocje i okazje.

Krótka informacja na temat wydajności procesorów i kart grafiki.
Uwagi, gwarancja i serwis.
Lista polecanych dysków SSD.

W prawym dolnym rogu znajduje się data ostatniej aktualizacji danego przedziału, zaś linki są zawsze te same i prowadzą do najbardziej aktualnego zestawienia, więc wystarczy sobie zapisać/dodać do ulubionych jeden wpis zamiast czekać na to aż dodam nowy.

Do indywidualnych zapytań w sprawie wyboru laptopa służy tag: #szukamlaptopa
Do problemów technicznych, softwarowych, innych zapytań niepowiązanych z bezpośrednim wyborem czy ogólnych informacjach o laptopach służy tag: #laptopy
#pustulkowelaptopy
  • 210
  • Odpowiedz
ja szukam lapka do 4000 tys marze w koncu o zagraniu w wiedzmina gta5 i graniu w world of tanks na maks grafice;p kazdy odradza mi lapki z gtx1050 wiec pytam fachowca co radzisz?:P
  • Odpowiedz
kazdy odradza mi lapki z gtx1050 wiec pytam fachowca co radzisz?:P


@Konraddno: Mają rację, bardziej opłacać ci się będzie laptop z gtx 1050 Ti lub y520 z gtx 1060 max-q, ale widzę, że promocja na ten model za 4062 zł się już skończyła.
  • Odpowiedz
@Pustulka: Poleciłbyś jakiś ultrabook do 5k (no może 5,5k) z 16GB RAMu i przynajmniej i5? Ważne żeby był dobrze wykonany i miał dobry czas pracy na baterii. Myślałem nad Zenbookami, ale wyżej napisałeś, że w tej cenie można wymagać czegoś więcej.
  • Odpowiedz
@Pustulka: dobra opcja, niewiele większe od tych Zenbooków. W sumie nie wiem czemu nie pomyślałem o Thinkpadach, pewnie dlatego, że dawniej to były kobyły. Muszę je sobie zobaczyć w jakimś sklepie, ale wydają się fajne. Dzięki wielkie! ()
  • Odpowiedz
czy te nowe laptopy wszystkie musza być na windowsie 10?

Na 8 nie będzie taki wydajny?


@fmxfenix: Ósemka jest szybszym systemem, ale windows 10 ma DX12, ma wyższy numerek, jest nowszy, jest na nią boom i teoretycznie ostatni, więc jest logiczne, że producenci oferują laptopy z najnowszym systemem, bo mało kto kupiłbym taki ze starszym. Celem popularyzacji nowego systemu Microsoft hurtowo sprzedaje producentom klucze sprzedaje też odpowiednio taniej.
  • Odpowiedz
@Pustulka ok rozumiem to lepiej kupić bez systemu i po prostu go dokupić chodzi mi o 8? Bo słyszałem opinie ze jak starszy system to jest możliwość ze laptop będzie zamulal? Jakoś do 10 nie jestem przekonany( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@fmxfenix: Tak jak wyżej będzie po prostu problem ze sterownikami, większość już jest tylko pod windows 10 i nie gwarantuję ci, że wszystko będzie na laptopie działać, a często trzeba się sporo naszukać, ale nie mówię, że się nie da, bo sam prywatnie na dwóch laptopach z których najczęściej korzystam mam windows 8.1 pro ze startisback++, ale na stacjonarce już mi się nie chciało bawić i mam tam postawiony windows 10
  • Odpowiedz
@Pustulka Polecisz lapka do podpiecia do tv, przegladania na nim internetow, ogladania filmu fullhd i moze jakis stream z steam z stacjonarki z innego pokoju. Chodzi o cos niedrogiego ale zeby sobie poradzil z tymi rzeczami. Gdzies Laptop HP 8470p mozna poleasingowca za 800 wyrwac, polecasz cos innego czy moze byc?
  • Odpowiedz
@Pustulka: hej, sory ze zawracam dupe ale wydajesz sie najbardziej kompetentny w sumie a mam pytanie odnośnie tego lapka z okazji którą dałeś a o ktorym rozmawialiśmy - https://www.x-kom.pl/p/382425-notebook-laptop-156-dell-inspiron-7577-i5-7300hq-8g-256-win10-gtx1060.html?partnerid=100650924&sm12=NTk=&ts=1510430646&token=5fcaabf2fb576e6c57511bfe69f0bbfc

Czy ten model - https://www.x-kom.pl/p/386855-notebook-laptop-156-dell-vostro-7570-i5-7300h-8gb-1281000-10pro-gtx1060.html

jest w czymś gorszy? szczerze wolałbym vostro z uwagi na 3 letnią gwarancję - dysk - widzę zmianę, ale 128 chyba mi starczy tak czy siak
  • Odpowiedz