Wpis z mikrobloga

Strasznie mnie triggeruje mój nawiedzony współlokator. Ja rozumiem być religijnym ale te jego dowody na boskie działanie są dla mnie obrazą jakiejkolwiek ludzkiej logiki i samej omnipotencji. Sytuacja z dzisiaj.

-wrócił z zakupów
-rozpakowuje siatkę
-jeden z serków wiejskich ma rozdarte wieczko
-NIC SIĘ NIE WYLAŁO

Tak, to jest wg. niego przykład boskiej ingerencji
  • 42
  • Odpowiedz
Inny cud na który nie jestem czuły

-zgubił czapkę
-wieczorem pomodlił się prosząc boga żeby się odnalazła czapka
-na następny dzień znalazł ją w kapturze od kurtki
  • Odpowiedz
@Minczyk: łatwo tak powiedzieć jak spotkasz jednorazowo takiego alogicznego imbecyla gorzej żyć z takim na co dzień.
Montuję żyrandol w pokoju w połowie roboty zostawił mnie z tym wszystkim bo musiał zdążyć jakieś modły odprawić bo inaczej #!$%@? wie co sie stanie. Albo odkupiłem mu żarcie które wziąłem od niego ale nie przyjął bo kupiłem je w niedziele. Albo #!$%@? wygrzebuje ze śmieci zgniły chleb bo 'chleba się nie wyrzuca' i
  • Odpowiedz
@chce_miec_psa: ogólnie to #!$%@?ło mu odkąd uwierzył że pan Jezus prowadzi blogaska w którym pisze o tym że nadchodzą czasy ostateczne. Skończył nadawać jakoś w 2k14. Napisał tam m.in. że b16 będzie obalony i wejdzie na jego miejsce antypapież i różne takie pierdoły związane akurat z obecną sytuacją na świecie. Jednym z cudów było że zagapił się i przejechał przystanek autobusowy i dzięki temu spotkał tam zakonnice i powiedział jej o
  • Odpowiedz
@pywc: Może jest po prostu schizotypowcem (zab. osobowości), a na pewno ma coś z zaburzeń obsesyjno - kompulsywnych. Pociesz się tym, że dla niego to jest bardziej uciążliwe, niż dla Ciebie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@pywc: w podstawówce jak akurat polska reprezentacja wygrała z kimś mecz katecheta nam powiedział:

jak ktoś może mówić, że Pana Boga nie ma, a przecież on daje znaki, zobaczcie, Polska wygrała
  • Odpowiedz