Niektórzy nie powinni w ogóle meczów reprezentacji oglądać. Najpierw bul dupy że przegramy. A tymczasem w 2 połowie my gramy lepiej od Urugwaju, rywal nie stwarza kompletnie żadnego zagrożenia i czytam że "#!$%@? mecz, Polska #!$%@?, bez Lewandowskiego #!$%@?, wszyscy #!$%@?".

Najlepiej od razu wykpić każdego debiutanta, bo to nie Lewandowski i żadne inne znane nazwisko. Będziemy grać Lewandowskim, Kubą, Glikiem, Grosickim przez najbliższe 100 lat, bo DEBIUTANCI #!$%@?.

A trener już #!$%@?, taktykę nową sprawdzał... Jakichś debiutantów nawprowadzał, #!$%@?. Jak remisujemy, będąc nieco lepszymi to jest #!$%@? źle i tak.

Nawet jakbyśmy wygrali to #!$%@? nie odpowiadałaby minuta strzelonej bramki... Bramka na farcie bo przy 3 z 35 podań odbiła się od zawodnika Urugwaju i fartem trafiła pod nogi naszego zawodnika... ITD ITP.
#mecz
  • 8
@Panjerz: Mecz w 1 połowie był nudny, ale można się było tego spodziewać. W drugiej przyznam, sam się bardzo zdziwiłem, ale Polska zagrała bardzo dobrze, zdominowała Urugwaj. Nie była to może taka totalna dominacja, jak czasem miewała Barcelona czy Hiszpania za najlepszych czasów, ale po prostu od 50-55 minuty już można było stawiać w ciemno że Urugwaj nam bramki nie wsadzi, chyba że po jakimś mega mega błędzie z naszej strony.