Wpis z mikrobloga

#iqos testowałem 5 dni, i kupiłem za 250 zł. Dodatkowo dostałem 10 paczek heatsów + 5 do testów. Wychodzi, że urządzenie było za 10 złotych (lączna wartość heatsów to 240zł). W porównaniu do #epapierosy daje kopa nikotynowego jak normalny papieros, a nie plaster nikotynowy. Paląc do alkoholu dużo mniejszy kac, niż przy zwykłych papierosach. Wczoraj po 8 dniach zapaliłem zwykłą fajkę, bo zapomniałem naładować urządzenie. Spaliłem pół, bo była tak nie smaczna.
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@SomeoneFromPoland: niestety nikt mi nic nie daje, nie zapraszam na priv. W jaki sposób jest to to samo? Vaporizery są od dawna na rynku, tylko do MJ i chyba nikt, kto je do tego używał nie powie, że to to samo co normalne palenie :D
  • Odpowiedz
@swiss: każdy pochlebny komentarz produktu musi być opłacony foliarzu? dla mnie epapieros i iqos są alternatywą do konwencjonalnych fajek, więc ich porównanie jest jak najbardziej na miejscu i stąd takie tagi
  • Odpowiedz
@Blackprent: odparowywanie gliceryny glikolu nikotyny i aromatu (specjalnie w takiej kolejnosci) to nie jest podrzewanie sieczki tytoniowej za pomoca grzalki elektrycznej. Choc wciaz izywa sie elektrycznosci to nie jest to samo. Sa tagi tra
  • Odpowiedz
@Waspin: czy iquos zawsze pisze w lykend czy mi sie tylko tak wydaje? czytam tag na biezaco i drugi lykend kiedy ktos spamuje tym gownem. Probowalem iquosa i smierdzi odpalanym fajkiem z kuchenki elektrycznej.
  • Odpowiedz
porównaniu do #epapierosy daje kopa nikotynowego jak normalny papieros


@Blackprent: xD Chyba lekkie podtrucie tlenkiem węgla + odrobina nikotyny. W e-papierosie dobierasz moc jaką chcesz(stopniowo zmniejszasz), dzięki temu możesz rzucić palenie całkowicie, sam iquos jest bardziej szkodliwy niż e-papieros.
  • Odpowiedz
@Blackprent: Testowałem ~2tygodnie, syf jakich mało. Wali jakimś kwaśnym czymś, żeby poczuć że paliłem to musiałem 3 pod rząd wypalić (znaczy z przerwami na ładowanie, strasznie irytujące) i do tego strasznie nie poręczne (w modzie zalewam RDTA i mam na całe wyjście w miasto, przy IQOS musisz mieć to całe pudło, paczki i do tego wyciągać to śmieszne dildo). Już nawet nie będę wspominał o tym że jak ułamiesz te
  • Odpowiedz