Wpis z mikrobloga

Mireczki, jaką gumę do podciągania się zakupić ? Szukam czegoś na allegro fajnego, ale nie przesadnie drogiego. Chciałbym to zawiesić na drążku (wbudowany w futrynę w drzwiach) i żeby mi pomogło w podciąganiu (93kg here). Zależy mi, żeby mnie po prostu utrzymała i pomagała w podciąganiu, a nie zerwała się i mnie zabiła przy okazji. Ktoś coś poleci ?
#silownia #mirkokoksy
  • 11
  • Odpowiedz
@spidero: Z tym, że nadal nie wiem na co patrzeć, one mają różne parametry :D Ze 3 razy używałem takiej taśmy jak chodziłem na siłownię, ale nigdy nie przyłożyłem uwagi do tego co to dokładnie za taśmy, jakie mają wymiary i jaki ciężar potrafią utrzymać.
  • Odpowiedz
@Masterczulki: Ale ja w tym momencie się podciągnę może raz :D A pamiętam, że guma troszkę to ułatwiała i mięśnie coś tam pracowały. No i mam do dyspozycji tylko domowe warunki, siłka odpada.
  • Odpowiedz
@Masterczulki: Szczerze ? Ma być na razie tak, żebym podciągał się znacznie więcej razy, sama wielka budowa widocznych mięśni na ten moment jest nieważna. Chociaż zainteresowałeś mnie tym "negatywnym", oglądam filmiki i czytam o tym i na pewno wypróbuję zanim kupię gumę :D
  • Odpowiedz