Wpis z mikrobloga

@Rabusek Byłem świadkiem jak koleś wypalił fajke przy otwartym oknie, następnie śmierdząc jeszcze podszedł do konduktora i zapytał gdzie łazienka. Był tak nawalony, że próbował wejść do skrzynki na bezpieczniki...
  • Odpowiedz
@Rabusek: Ja kiedyś w Nowy Rok ze znajomymi wracałem pociągiem to wszedł konduktor we wstanie wskazującym na początku trasy a jak chcieliśmy kupić bilety to powiedział, że przyjdzie do nas później. Po dwóch godzinach przyszedł #!$%@? jak kukuła wziął od wszystkich po 10zł i życzył Szczęśliwego Nowego Roku. Bilet kosztował ponad 40zł( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Rabusek: mnie bardziej #!$%@? to, że państwo coraz bardziej restrykcyjne. Wiesz jak łatwo ominąć te głupie zakazy? Po prostu wystarczy przelać to piwo w pojemnik po soku..kuźwa. Byłbyś spokojny jakby pili ten ,,sok'' ? Martwe zakazy, nakazy ..bzdury.
  • Odpowiedz
  • 4
@groszek71: twoja wolność kończy się tam gdzie naruszasz wolność kogoś innego ;) mi to przeszkadza, ciekawe co zarząd przewozów regionalnych na to ze ich pracownik łoji browce w robocie.
  • Odpowiedz
twoja wolność kończy się tam gdzie naruszasz wolność kogoś innego ;)


@Rabusek: przecież nie naruszam Twojej wolności pijąc ,,sok'' który jest piwem albo wódką w innym opakowaniu..czy teraz wyraziłem się dostatecznie jasno?
  • Odpowiedz