Wpis z mikrobloga

@Skaju: Oczywiście że Uro, nie dotykaj się Ginexow bo w małym mieście to przez specjalizację będziesz się babrał w położnictwie, a jak nie lubisz biegać po sądach to lepiej sobie dać spokój.
@Skaju: Wygodnie, nie mam zamiaru babrać się w całym administracyjnym shicie, odpowiadania własnym majątkiem i życiem za gówniane zarządzanie placówkami. A tak dają mi badanie, opisuje badanie i nic mnie nie obchodzi.
@Skaju: Z uro to się najpierw dowiedz czy jak tam pójdziesz to cię czegokolwiek nauczą, bo z tym może być różnie. Zresztą, podobnie z każdą specjalizacją zabiegową wypada najpierw rozeznać grunt i nastroje w danym ośrodku. Bo się wbijesz jak mój kumpel, w kardiologię z nastawieniem na inwazyjną gdzie pół roku po rozpoczęciu rezydentury wszyscy specjaliści złożyli wypowiedzenia bo od roku był konflikt lekarze-dyrektor. ;)
@Skaju tez podpowiem, że urologia. Ale dobrze ogarnij ewentualne miejsce szkoleniowe, najlepiej stażem /praktykami. Jeśli mówisz o raczej srednim mieście, to już powiem, że bielsko biała odpada :D