Wpis z mikrobloga

@Marmite: Ale wejdzie Bielsko - Będzin, zacieram ręce już na ten hit


Ustalanie transmisji w tym sezonie to jakieś nieporozumienie. Trefl pokazano zaledwie jeden raz na 9 kolejek. Rozumiem, że te słabsze zespoły również trzeba pokazywać, ale dlaczego akurat kosztem hitów kolejki. W następnej kolejce też zobaczymy Zawiercie w TV. Dobrze, że po interwencji kibiców na TT Polsat pokaże ZAKSĘ z Olsztynem, bo pierwotnie nie miało być wcale transmisji tego meczu.
@Dorciqch: Jak spadną do pierwszej ligi, tam gdzie ich miejsce, to na pewno będą wygrywać :P
@Sheena1: Już nawet nie chodzi mi o tego Trefla, chociaż oczywiście trochę mnie to mierzi :P bo nie powiem, że pojedynki z Olsztynem albo Resovią tobym obejrzał. Ale kurde, masz kolejkę gdzie tłuką się między sobą pretendenci do co najmniej strefy medalowej i dno tabeli, to pokazują dno tabeli. No i nie mogę zrozumieć
@celtics: No ja wiem, że są te minima, ale z Zawierciem przesadzają w drugą stronę... no i mogliby pokazywać jak słabiaki biją się chociaż ze średniakami, a nie między sobą :P
@Dorciqch: w sumie coś w tym jest, że mecz BBTS z np. MKSem ma większy potencjał, niż mecz BBTS z np. Zaksą. Co nie zmienia faktu, że chętniej bym obejrzał Skrę z ONICO i AZS z Treflem