Wpis z mikrobloga

@diarrhoea: Polskie firmy robiące plastikowe okna wyrobiły sobie markę w Europie, więc raczej dużo nie ryzykujesz.
Nawet Niemcy wolą nasze okna od swojskich.
Drutexem się zainteresuj, oni bardzo poważnie podchodzą do tematu.
@ElCidX @gall_anonim @diarrhoea a ja odradzam oknoplast. Nie z powodu jakości, ale obsługi klienta. Dzwoniłem do 5 różnych przedstawicieli w Krakowie. Dostałem aż jedną wycene z wypisu okien z projektu. Udało mi się wyprosić aż jednego technika na budowę, żeby wymierzył dziury, ale mimo dwóch przypominajek, nie dostałem wyceny. Jedyna wycena było 1.5 droższa od Dako, które ostatecznie wziąłem.
@noyken: a ja polece z chęcią. Bylem w oknoplaście przy Klimeckiego. Spoko gość, na miejscu od razu wycena, po paru dniach pobranie wymiarów i równo po 6 tygodniach montaż
@kaosha: @waldinio: Drutex poważnie podchodzi jedynie do tematu marketingu i płatności za gotówkę z góry od swoich odbiorców. Wszyscy ludzie raczej wiedzą, że cena często idzie w parze z jakością. W przypadku drutexa jest jedno wielkie fuck logic, bo są w stanie uwierzyć, że "najlepsze okna" są jednocześnie najtańsze xD.
Nie mówię, że to totalny chłam, ale jak masz szczęście to trafisz na dobrą partię. Jak masz pecha to dostaniesz