Wpis z mikrobloga

@kkeeczy: Niestety Edynburg do tanich nie należy, odwiedza to miasto wielu ludzi przez cały rok.
Oh zapomniałem. Wiem, że IBIS Budget nie jest zbyt drogi (na stronie pokazuje 34 funty za dobę/pokój dla 2 osób). Dobra opcja na 1/2 noce, bardzo blisko do tramwaju a do centrum hmm z jakieś 15-20min. Nie wiem jak teraz, ale warto skontrolować czystość pokoi, często sprzątane tylko powierzchownie.
@damian91 dzięki, jakieś tipy co do edynburga? Co zobaczyć, jakieś fajne miejscówki? Jadłodajnie, coś czego nie ma w przewodnikach? Piwko na mieście przejdzie jak w Londynie czy policja się czepia?
@kkeeczy: Oj wybacz, uwielbiam podróżować, ale w Edim byłem głównie dla pracy. Jako, że mieszkałem na wiosce do pracy dojeżdżałem 1,5-2,5h w jedną stronę (autobus), więc za bardzo nie miałem chęci na to.
Przejrzyj tag, ludzie tu za często się nie udzielają, więc jest w miarę porządek.
O proszę, parę wpisów w dół i już ładny link: https://www.wykop.pl/wpis/22885507/glasgow-edynburg-mirki-z-tych-dwoch-miast-tj-z-gla/
Okolice Edynburga mają za to bardzo ładny krajobraz polodowcowy, coś pięknego!
Co do